НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Транспортування хворих

Транспортування хворого по Україні та за кордон: повний спектр послуг

Транспортування хворих передбачає перевезення пацієнтів між лікарнями та з метою обстеження, в тому числі проходження МРТ, УЗД і КТ. В послуги з транспортування хворих входить і перевезення пацієнтів з лікувального закладу на домашню адресу і реагування на виклик з дому.
На додаток до цього, забезпечується необхідної якості сервіс по зустрічі пацієнтів в лежачому або сидячому положенні в аеропортах і вокзалах для подальшого транспортування до медичного закладу. Перевезення хворих здійснюється під наглядом кваліфікованих медичних фахівців і з використанням необхідного спеціалізованого обладнання.
Крім транспортування хворих в місті Київ медичним таксі і за його межами, на території країни і в інші держави, надаються послуги з медичного обслуговування тематичних і масштабних заходів, в тому числі корпоративів, спортивних змагань і концертів зірок. Існуючий спектр послуг поширюється і на медичний супровід кінознімального процесу.


Транспортування хворого по місту і передмістю

Серед усього спектру послуг основною послугою є перевезення пацієнтів в положенні лежачи або сидячи. Компанія гарантує високий рівень комфорту і якості сервісу. Прийнятною буде і ціна, так як транспортування хворого обійдеться замовнику недорого.
Крім стандартного набору послуг, компанія направила зусилля на розширення і вдосконалення існуючого сервісу. Транспортування лежачих хворих в місті Київ або інших містах України, ціни на яке будуть перебувати в розумних межах, включає і додаткові послуги, пов'язані з підйомом і спуском тяжкохворого пацієнта по сходах і перенесенням між палатами. На додаток до цього, компанія готова надати і необхідне обладнання, серед якого носилки і інвалідне крісло.


Перевезення пацієнтів в межах країни

Покладаючись на той факт, що далеко не кожен медичний заклад державного типу або приватна клініка мають доступ до медичного обладнання, призначеного для перевезення пацієнтів в лежачому і сидячому положенні, компанія забезпечить необхідні умови, щоб транспортування хворого проводилося на якісному рівні і дешево. Забезпечується регулярне перевезення хворих з Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Львова та інших міст країни до Києва і в зворотному напрямку.


Транспортування хворого: ціни на медичне таксі

Остаточна вартість послуг з перевезення хворих і важкохворих пацієнтів в межах міста або країни, в тому числі і в іншу державу, є демократичною, але залежить вона багато в чому від додаткових чинників, пов'язаних з транспортуванням.
Щоб отримати більш детальну інформацію про особливості транспортування хворих по країні і за кордон, вартості послуг з урахуванням існуючих складнощів, зв'язуйтеся з менеджерами компанії по номеру телефону, вказаному на офіційному сайті.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40