НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціна даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Транспортування інвалідів

СпецМедТранс забезпечує транспортування хворих між медичними установами, місцем постійного проживання і лікарнею і навпаки. Транспортування інвалідів, ціна якої становить від 300 гривень в залежності від складності випадку, є дійсно необхідною для доставки тяжкохворих пацієнтів на МРТ, УЗД і КТ. У набір стандартних послуг входить і забезпечення перевезення хворих в лежачому і сидячому положенні з аеропортів і вокзалів до медичного закладу.


Іноді потрібне кваліфіковане медичне супроводження під наглядом лікарів і медсестер. Якісне перевезення пацієнтів передбачає використання спеціалізованого обладнання, щоб уникнути травматичних ситуацій і пошкоджень.


Перевезення хворих з додатковими перевагами медичним таксі

Компанія SpecMedTrans характеризується наявністю спеціально обладнаного наземного транспорту. Транспортування інвалідів здійснюється по місту Київ, зі столиці в інші міста України та в зворотньому напрямку. Крім міжміських перевезень, здійснюється і транспортування інвалідів між лікарнями міста і передмістя.


Існує можливість перенесення хворих на ношах - м'яких і твердих. У деяких випадках є необхідність забезпечити перенесення хворих в лежачому і сидячому положенні з використанням спеціально підготовленого обладнання по поверхах. У число додаткових послуг входить і надання медичної допомоги на шляху до лікарні.


Транспортування інвалідів по Україні та за кордон

Транспортування лежачих інвалідів в місті Київ та в інші міста країни іноді вимагає забезпечення спеціально обладнаного під ці цілі автомобіля, ціни на доставку якого є прийнятними і доступними для різних верств населення. Основна мета компанії СпецМедТранс - транспортування інваліда і тяжкохворого пацієнта недорого, швидко і якісно з дотриманням всіх норм і вимог.


Ціна комплексного обслуговування залежить від кількості необхідних додаткових послуг, серед яких є перевезення у ліфті, перенесення по поверхах і супровід кваліфікованих медичних фахівців. Навіть транспортування інваліда з аеропорту і вокзалу обійдеться клієнтам СпецМедТранс дешево в порівнянні з ринковими цінами.


Вартість послуг з перевезення інвалідів

Перевезення інвалідів та тяжкохворих пацієнтів в лежачому і сидячому положенні є доступною послугою, враховуючи той факт, що багатьом пацієнтам просто потрібна додаткова і професійна допомога в транспортуванні. У компанії СпецМедТранс роблять ставку не тільки на високоякісний сервіс, але і турботу про кожного клієнта окремо.


Більш детальну інформацію про послуги медичного таксі та актуальні ціни на транспортування інвалідів можна отримати у менеджерів СпецМедТранс за номером телефону, який розміщується на офіційному сайті компанії.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40