НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення інвалідів

Основні послуги СпецМедТранс - медичне таксі

Перевезення інвалідів, ціни яких становить від 300 гривень по Києву, країні і за кордон, включає транспортування пацієнтів між медичними установами. Перевезення інвалідів між лікарнями є тільки однією з можливих послуг, спектр яких розширюється транспортуванням на домашню адресу з медичного закладу і назад, доставку пацієнтів в потрібне місце для проходження ряду досліджень, в тому числі МРТ, УЗД і КТ.
Медична бригада зі спеціалізованим обладнанням реагує на виклики, в рамках яких потрібно забезпечити якісне і швидке транспортування хворого з аеропортів і вокзалів до лікувального закладу державного типу або приватну клініку. Крім стандартного спектру послуг, компанія надає в користування те саме медичне обладнання для перевезення пацієнта з одного місця в інше.


Транспортування інвалідів: додаткові послуги

Компанія SpecMedTrans відрізняється не тільки якісним сервісом, наявністю спеціально обладнаного транспорту для перевезення пацієнтів, які перебувають в положенні лежачи або сидячи, але і доступністю - для жителів міста Київ і інших міст України. Перевезення хворих здійснюється не тільки по всій Україні, а й за її межами. На додаток до цього, СпецМедТранс готова забезпечити і додаткові послуги.
Серед них - перенесення по поверхах на м'яких або твердих носилках, що залежить від індивідуальних вимог клієнта, надання необхідного медичного інвентарю для самостійного перенесення і надання необхідної медичної допомоги на шляху до медичного закладу.


Перевезення лежачих інвалідів по місту Київ медичним таксі, зі столиці в інші міста України та в зворотньому напрямку включає і переміщення пацієнтів з одного місця в інше - між лікувальними закладами, місцем постійного проживання і дачею, квартирами і т.д. Головне завдання СпецМедТранс - надати якісний сервіс і машину для транспортування в будь-який зручний для пацієнта час.
Перевезення інвалідів входить в число основних послуг СпецМедТранс, ціни на які є доступними для різних верств населення. У багатьох остаточна вартість послуг залежить від кількості додаткових послуг, необхідних для комфортного та безпечного транспортування хворого - включається перенесення по поверхах чи ні, потрібен супровід кваліфікованих медпрацівників чи ні і т.д.


Ціни послуг з перевезення хворого

Перевезення інвалідів є доступною послугою, тому коштує недорого. З огляду на рівень і якість транспортування, перевезення інвалідів, організовані за допомогою співробітників SpecMedTrans, обійдеться дешево. СпецМедТранс гарантує не тільки якість і комфорт, але і турботу про кожного пацієнта. Серед стандартного набору послуг є можливість замовити і автомобіль для перевезення пацієнта в лежачому або сидячому положенні, в тому числі в інвалідному візку.
Уточнюйте більш детальну інформацію про перевезення пацієнта, вартості стандартного набору послуг і додаткового сервісу у менеджерів SpecMedTrans за номером телефону, зазначеного на сайті.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40