НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Житомир

Перевезення лежачих хворих - доступна послуга для жителів України, не дивлячись на те, що часто її оформлення пов'язане з медичними показниками і важким станом здоров'я пацієнта, так як транспортування на звичайному транспорті може дестабілізувати його стан здоров'я.


Перевезення лежачих хворих в місті Житомир на звичайному транспорті майже неможливе через відсутність необхідного простору для розташування в автомобілі каталок зі знімними ношами, інвалідного візка і інших пристосувань. До того ж, під час медичного транспортування можуть знадобитися комфортабельні сидіння для супроводжуючих осіб, в тому числі кваліфікованих лікарів, для контролю життєвих показників пацієнта.


Транспортування лежачих і сидячих інвалідів

Щоб забезпечити підтримання стабільного стану здоров'я лежачого хворого в добре зафіксованому положенні, слід звертатися за допомогою до служб медичного транспортування. Наш спеціалізований транспорт спеціально обладнаний, щоб усунути ймовірність качки, здатної погіршити стан здоров'я пацієнта після хірургічного втручання. Система вентиляції та опалення дозволяють підтримувати комфортну атмосферу в салоні автомобіля для переміщення по місту в будь-яку погоду.


Екстрене і термінове перевезення хворих по Житомиру

Спецмедтранс бере на себе зобов'язання з перевезення хворих з дому до лікарні і назад на терміновий прийом до лікаря або планову госпіталізацію, для проходження курсу терапії за приписом лікаря. Крім відвідування лікувальних і діагностичних процедур, маломобільні пацієнти звертаються в Спецмедтранс за допомогою в разі необхідності перевезення на дачу, в пансіонат, реабілітаційний центр, який знаходиться в Житомирі або за містом.


Перевезення хворих недорого

Ми гарантуємо комфорт та безпеку для маломобільних групи населення. Незважаючи на те, що Спецмедтранс орієнтується на наданні вузькоспеціалізованої медичної допомоги, яка передбачає швидке і безпечне перевезення з лікарні до лікарні, з лікарні додому і навпаки, все ж команда фахівців включає в перелік послуг і супровід маломобільних людей на спеціалізованому транспорті на свята до родичів, заходи, пов'язані з роботою або сім'єю.


Завдяки Спецмедтранс маломобільні групи населення мають можливість отримувати необхідну медичну допомогу, проходити плановий огляд без будь-яких ускладнень, пов'язаних з перевезенням, спілкуватися з родичами і друзями. Точні ціни на перевезення хворих та інвалідів по Житомиру, Житомирської області та Україні Ви можете дізнатися у нашого диспетчера.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40