НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Запоріжжя

Транспортування лежачих хворих та пацієнтів з інвалідністю у Запоріжжі та по області міста – це одна з пріоритетних послуг нашої транспортної компанії.

Перевезення лежачих хворих є затребуваною послугою серед пацієнтів медичних закладів. Адже при перевезенні лежачих хворих та інвалідів потрібно забезпечити комфортні та безпечні умови для транспортування, щоб гарантувати збереження стабільного стану здоров'я пацієнта під час усієї поїздки.

Звичайна швидка допомога не надає послуг із транспортування пацієнтів у стабільно тяжкому стані, адже не передбачається надання першої медичної допомоги. Тоді як медтаксі від «Спецмедтрансу», послуги якого замовити можна недорого у Запоріжжі та Запорізькій області, забезпечить швидку та безпечну медичну евакуацію до пункту призначення – медичного закладу чи приватного будинку.

Недороге перевезення інвалідів містом

Перевезення хворих (Запоріжжя) проводиться під наглядом кваліфікованих фахівців, які мають досвід медичного транспортування та можуть стабілізувати стан пацієнта до приїзду до лікувального закладу для надання необхідної медичної допомоги.

Щоб медичне транспортування було дійсно безпечним для життя пацієнта, бригада медтаксі має переконатися в тому, що пацієнт перебуває в стабільному стані, і готовий до перевезення містом або областю. Тому медичні співробітники «Спецмедтрансу» завжди оцінюють стан пацієнта після отримання точної інформації про його реальний стан здоров'я та діагноз, щоб приступити до його переміщення в медичний транспорт.

До «Specmedtrans» часто звертаються за допомогою у перевезенні пацієнтів із лікувального закладу додому, коли терапія чи реабілітація завершена. Адже найчастіше у родичів лежачих хворих та пацієнтів з інвалідністю немає можливості надати спеціально укомплектований транспорт для їхнього перевезення з лікарні до іншої лікарні чи додому. Щоб перевезти пацієнтів на планове лікування чи діагностику, радять користуватись послугами медичного таксі.

Перевезення хворих ціна в Запоріжжі.

Вартість транспортування встановлюється після отримання інформації про стан пацієнта. На ціну перевезення впливає і той факт, про яке саме перевезення йдеться, планове або екстрене. Щоб отримати безкоштовну консультацію з медичного перевезення в Запоріжжі та області, можна зв'язатися з менеджерами компанії за номером телефону, вказаним на офіційному сайті, які відповідатимуть на всі важливі питання.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40