НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Яготин

Наша компанія здійснює перевезення лежачих хворих в Яготині в будь-яку зазначену точку після отримання дозволу, виданого лікарем або родичами. Перевезення лежачих хворих вимагає певної вправності і наявності спеціального устаткування.


Для цієї мети в нашій фірмі передбачена спеціальна бригада і спеціальні пристрої, які допоможуть підтримати нормальний стан хворого. Ефективність перевезення хворих - наш профіль, тому замовники не пошкодують, звернувшись до нас, у нас є всі умови для цього.


Перевезення хворих по Яготину

Перевезення лежачих хворих в Яготині наші фахівці здійснюють в спеціально облаштованому транспортному засобі - у медичному таксі. Це дозволяє мінімізувати ризик пошкодження при транспортуванні.


Автомобіль медтаксі обладнаний не тільки для неходячих людей, а й для перевезення лежачих хворих, які самі не можуть дістатися до потрібного місця, бо отримали серйозні травми або поранення. Машина крім спеціального обладнання має ще додаткові місця, на яких можуть розміститися пасажири, що супроводжують з підвищеним комфортом.


При перевезенні лежачих хворих потрібно правильно зафіксувати інвалідне крісло або важкого пацієнта в лежачому положенні, використовуючи ремені безпеки відповідно до техніки безпеки і медичним стандартам. Хворих доставляє фірма Спецмедтранс від ліжка до ліжка за умови, що таку послугу замовляли.


Транспортування інвалідів по Яготину і Україні

Щоб перевезти лежачого хворого в Яготині співробітники нашої фірми застосовують спеціальне медичне обладнання, серед якиго варто виділити носилки, що дозволяють не відчувати дорожні нерівності при поїздці. Спецмедтранс - це якість і надійність при перевезенні - лежачі хворі отримають повний комфорт, не буде ніякої тряски і інших неприємностей, які зазвичай відбуваються при їзді по наших дорогах.


Замовлення перевезення лежачих хворих здійснюється за допомогою телефонного дзвінка. Причому звернутися до нас можна як у місті, так і в сільській місцевості - ми доставимо в будь-яку точку України, куди знадобиться.


Ціни на перевезення хворих

Щоб отримати вичерпну інформацію про вартість перевезень, необхідно набрати номер телефону, який опублікований на центральній сторінці офіційного сайту компанії Спецмедтранс. Орієнтовний прайс представлений на сайті, але остаточна ціна послуг медтаксі буде оголошена після того, як фахівці вивчать ситуацію хворого.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40