НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Вишгород

Медперевезення хворих по Вишгороду: чому обирають Спецмедтранс?


Медичне перевезення лежачих хворих являє собою необхідною вузькоспеціалізованою допомогою, для якісного надання якої передбачається використання спеціально укомплектованого транспорту.


Перевезення хворих по Вишгороду

Спецмедтранс сфокусувалася на наданні широкого спектру послуг, пов'язаного з транспортуванням пацієнта. Високий рівень комфорту під час перевезення хворого з однієї локації на іншу в межах міста пояснюється використанням спеціалізованого медичного обладнання, багатофункціональних носилок, залученням кваліфікованої команди співробітників, здатних приймати правильні рішення, щоб знизити ризик погіршення стану пацієнта в процесі транспортування.


Для служби медичних перевезеннь Спецмедтранс, стабільний стан пацієнта і інтереси клієнта є в пріоритеті при наданні вузькоспеціалізованої медичної допомоги. Вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку, так як для постійних клієнтів компанії доступні знижки, щоб зробити послугу з перевезення лежачих хворих і з тимчасового обмеженими можливостями пересування більш доступними.


Безпека і комфорт: перевезення лежачих хворих

Щоб замовити послугу з транспортування лежачих хворих з лікарні в лікарню або з дому до лікарні і навпаки в межах одного міста (або навіть по Україні), досить звернутися до служби підтримки Спецмедтранс за номером телефону, вказаним на офіційному сайті.


Транспортування інвалідів по місту та Україні

Перш ніж оформити послугу, можна проконсультуватися у фахівців з приводу можливості оцінки транспортабельності пацієнта, медичного обладнання, яке знаходиться в спеціалізованому транспорті Спецмедтранс, кількості осіб, які вирушають на виклик для надання якісних послуг мешканцям Вишгорода і його гостям.


За рахунок залучення кваліфікованої команди співробітників, що забезпечує медичне транспортування хворого в Вишгороді, можна істотно заощадити кошти і зусилля, витрачені на відновлення нормального стану пацієнта в разі виникнення непередбачених ситуацій і погіршення стану, коли перевезення здійснюється без належної підготовки.


Спецмедтранс - кваліфікована вузькоспеціалізована медична допомога, спрямована на забезпечення швидких, безпечних і недорогих перевезеннь лежачих хворих, які перебувають у важкому стані.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40