НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Вишневе

Правильне транспортування - це основна діяльність транспортної компанія «Спецмедтранс», яка полягає у професійних перевезеннях тяжкохворих або нерухомлених хворих. Потрібно сказати, що транспортування пацієнтів до медичного закладу або з нього - відповідальний крок, і організувати його своїми силами звичайною машиною без нанесення шкоди хворому не просто важко, а практично неможливо.


Перевезення хворих Вишневе

Бригади складаються з досвідчених фахівців різних напрямків в медицині. Вони займаються перевезеннями таких видів: - невідкладне транспортування постраждалих в дорожніх пригодах, непередбачених ситуаціях і стихійних лихах; - заплановане перевезення у приміщення в стаціонар, як і додому, так і після виписки з клініки; - перевезення інвалідів на реабілітаційні заходи; - транспортування з однієї клініки в іншу для продовження кваліфікованого лікування, за рекомендаціями лікуючого лікаря.


Особливості транспортування хворих

Перед тим, як вибрати правильний вид транспорту і визначити склад команди фахівців, диспетчери компанії «Спецмедтранс» ознайомлюються зі станом хворого, ухваленням лікаря, місцем призначення, тривалістю шляху, і тільки після цього висилають бригаду в вказане місце. Також до трансферу обмовляється вартість послуги, що надається. Перевезення лежачих хворих Вишневе, яким в силу хвороби потрібен супровід лікаря, допустимо тільки в присутності спеціального медичного персоналу. Перевезення тяжкохворих пацієнтів тільки з санітарами неприйнятне.


Транспортування інвалідів по Вишневому і Україні

Якщо вам потрібна допомога з перевезення хворих Вишневе, телефонуйте за телефонами, вказаними на нашому веб-сайті. Наша служба пропонує послугу транспортування лежачих пацієнтів по всій Україні. Ціна (від 300 грн.) формується в залежності від тяжкості хворого і задіяного персоналу, але вартість перевезення по Вишневому або по області міста цілком реальна для пересічної людини. Так як перевезення лежачих хворих повинне здійснюватися, слідуючи особливими правилами, то задіють обладнані спеціальною технікою реанімаційні автомобілі. Просторий автосалон такої машини дозволяє перевозити пацієнта з комфортом і безпечно. Вбудоване в реанімобіль медичне обладнання створює умови бригаді для оперативного надання допомоги в дорозі, в разі необхідності. Транспортування лежачих хворих та інвалідів довірте професіоналам цієї справи.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40