НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Вінниця

Професійна команда і спеціалізований транспорт: перевезення хворих по Вінниці, Вінницькій області та Україні.


Медичне перевезення лежачих хворих є популярною послугою в усіх містах України, в тому числі в місті Вінниця, де пацієнти медичних установ стикаються з необхідністю додаткової допомоги і транспорту під час поїздки з лікарні додому після тривалого лікування.


Незалежно від причини травмування та захворювань, перевезення лежачих хворих здійснюється після визначення ступеня їх транспортабельності, щоб забезпечити максимально комфортні умови для медичного транспортування в умовах міста.


Транспортування лежачих і сидячих інвалідів Вінниця

Відмінною рисою роботи служби медичного транспортування в Вінниці, в тому числі Спецмедтранс, є визначення ступеня терміновості перевезення. Часто клієнти компанії стикаються з необхідністю негайного перевезення пацієнта для проходження позапланового огляду через погіршення стану здоров'я.


Перевезення хворих недорого

Екстрене транспортування вимагає швидкого реагування нашої команди фахівців, і є найбільш пріоритетним серед інших замовлень, що, безумовно, може вплинути на вартість послуги з перевезення хворого, що обговорюється в індивідуальному порядку. Термінове медичне транспортування потрібне пацієнтам, які проходять курс терапії в одному медичному закладі, і переводяться для його продовження або завершення до іншої медичної установи.


Термінові і планові медичні перевезення

Поїздка, що припускає переміщення пацієнта, що перебуває в лежачому положенні або важкому стані, з однієї локації в іншу, вимагає спеціальної підготовки, і найчастіше у співробітників медичних установ або родичів хворого немає часу прискорити процес. Спецмедтранс спеціалізується на перевезеннях лежачих хворих і пацієнтів в інвалідних колясках, щоб підвищити якість надання медичної допомоги, забезпечити індивідуальний підхід до кожного пацієнта за короткий період часу без ризику для його здоров'я.


У перелік послуг компанії входить і супровід лежачого хворого і маломобільних пацієнтів на спеціалізованому транспорті на плановий огляд в рамках проходження курсу терапії або ряду реабілітаційних процедур. Для постійних клієнтів Спецмедтранс передбачені знижки, щоб спростити вибір служби медичного транспортування в Україні в наступний раз, коли буде потрібно забезпечити швидке і безпечне перевезення хворого по місту або за його межі.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40