НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Васильків

Перевезення лежачих хворих у Василькові варто довірити компанії Спецмедтранс, яка здійснить цей захід після отримання дозволу від лікуючого лікаря або родичів. Транспортування різного роду пацієнтів вимагає певних навичок і спеціальних пристосувань.
У нашій фірмі працює спеціальна бригада і є спеціальне обладнання, за допомогою яких ми можемо здійснювати перевезення лежачих хворих медичним таксі, попутно доглядаючи за пацієнтом. Саме наша фірма забезпечить якісне і ефективне транспортування хворих і замовники послуги залишаться задоволені.


Перевезення хворих по Василькову

Для перевезення лежачих хворих в Василькові нашою фірмою Спецмедтранс передбачений транспорт медтаксі із спеціальним обладнанням. За рахунок цього набагато знижується ризик отримання пацієнтом пошкоджень.
Автомобіль обладнаний так, що на ньому можуть транспортувати не тільки людей, що не пересуваються, а й перевозити лежачих хворих, у яких відсутня можливість самостійно дістатися до потрібного пункту призначення. Крім того, всередині нашої швидкої допомоги передбачені ще додаткові посадочні місця для забезпечення комфорту супроводжуючому персоналу.
Перевезення лежачих хворих вимагає правильної фіксації ременями безпеки інвалідного крісла і пацієнта, який перебуває в стані лежачи. Це передбачено спеціальними медичними інструкціями безпеки. Компанія Спецмедтранспрт надає і додаткові послуги, наприклад, доставка від ліжка до ліжка в конкретному місці.


Транспортування інвалідів по Василькову і Україні

Для перевезення лежачих хворих в Василькові наші фахівці можуть застосувати спеціальне медичне обладнання, в тому числі і носилки, використання яких допоможе вберегти пацієнта від дискомфорту, викликаного тремтінням і іншими «принадами» наших доріг.


Замовлення перевезеннь і вартість

Щоб скористатися послугою перевезення лежачих хворих медичним таксі, потрібно лише подзвонити по телефону. Цікаво, що послуга поширюється не тільки на міських, а й на жителів селищ. Наша компанія доставить людину в будь-який пункт призначення.
Отримати консультацію про перевезення лежачих хворих можна, зателефонувавши за номером телефону, який вказаний на головній сторінці офіційного сайту Спецмедтранс. Також там клієнт знайде і список зразкових цін. Остаточну ціну оголосять тоді, коли познайомляться з хворим і його станом.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40