НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення хворих в пансіонат (Київ та Україна)

В послуги нашої компанії входить перевезення лежачих хворих в пансіонат (Київ) після отримання відповідного дозволу на транспортування від родичів або лікуючого лікаря. У пансіонат поміщаються люди, які потребують особливого догляду у зв'язку з виявленням ускладнень або специфічних ознак різних захворювань, а також просто на оздоровчі процедури. Під наглядом професійних фахівців і кваліфікованого медичного персоналу прискорюється процес відновлення пацієнтів після складних травм і повернення додому у разі тимчасового перебування в пансіонаті. Реабілітаційний центр спеціалізується на догляді за хворими після інсультів, інфарктів, хірургічних втручань.

Транспортування: медичне таксі і супровід

Перевезення хворих в пансіонат здійснюється в спеціально обладнаному транспорті, де знижується ризик пошкоджень при транспортуванні з одної локації в іншу. Авто призначене для перевезення не тільки маломобільних груп населення, а й лежачих хворих після серйозних травм. В автомобілі спеціального призначення встановлюються додаткові місця для комфортного перебування в транспортному засобі супроводжуючих.

Перевезення інвалідів в пансіонат передбачає фіксацію інвалідного крісла або тяжкохворого лежачого пацієнта за допомогою ременів безпеки відповідно до існуючих строгих медичних вимог. Транспортування здійснюється співробітниками Спецмедтранс з урахуванням доставки від ліжка до ліжка, якщо така послуга буде потрібна.

Перевезення хворих по Києву та Україні

Щоб перевезти літніх хворих в пансіонат для тимчасового проходження курсу реабілітації, використовується вузькоспеціалізоване медичне обладнання, в тому числі носилки, що нівелюють всі нерівності дорожнього покриття при переміщенні по місту або по сільській місцевості. З Спецмедтранс підвищується якість і безпека перевезення - ніякої тряски і дискомфорту, пов'язаного з перебуванням в транспортному засобі.

Щоб замовити недорого перевезення лежачих хворих в пансіонат або проконсультуватися з питання медичного транспортування по місту або по міській області, звертайтеся до менеджерів компанії за номером телефону, вказаним на головній сторінці офіційного сайту Спецмедтранс. Приблизна вартість послуг вказана на сайті. Остаточна ціна встановлюється в індивідуальному порядку після вивчення ситуації пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40