НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення хворих в Європу

Перевезення хворих в Європу - складний процес, що вимагає підготовки не тільки спеціального транспорту з медичним обладнанням для підтримки стабільного стану здоров'я пацієнта, але і медичного супроводу із залученням лікарів і медперсоналу. Професійна підготовка Спецмедтранс до поїздки на тривалі відстані - комфорт і безпека при транспортуванні хворих між країнами Європейського союзу.

Транспортування інвалідів за кордон

Перевезення лежачих хворих з України в Європу здійснюється з використанням спеціально укомплектованого реанімобіля. Для того щоб максимально підвищити комфорт поїздки, з огляду на те, що пацієнт може знаходитися в стабільно важкому стані, авто обладнане додатковою системою обігріву салону транспортного засобу і кондиціонування повітря, вентиляції. Усередині салону автомобіля є місця для супроводжуючих, щоб забезпечити максимально безпечну поїздку і для медичного персоналу. Автомобілі Спецмедтранс знаходяться в руках кваліфікованих водіїв.

Медичне транспортування пацієнтів на тривалі відстані пов'язане з перевезенням додаткового багажу з речами пацієнта, медичного персоналу та супроводжуючих осіб. Спецмедтранс гарантує підготовку необхідного простору для перевезення хворого, родичів, медичного персоналу та їх багажу. Наявність необхідних медичних документів всіх учасників поїздки перевіряється на етапі підготовки хворого до відправки за кордон.

Перевезення лежачих хворих по Європі недорого

Щоб замовити послугу медичного транспортування інвалідів з України в Європу, при оформленні заявки у менеджерів Спецмедтранс, вказуйте персональні дані пацієнта, в тому числі наявність необхідних документів для виїзду за кордон. В обов'язковому порядку надається і інформація про діагноз. Переконайтеся в тому, що вірно вказана адреса, звідки пацієнта потрібно перевезти з України, і за якою адресою знаходиться медичний заклад в Європі.

На останньому етапі оформлення заявки потрібно залишити контактні дані особи, яка звернулася за допомогою до професійної команді фахівців Спецмедтранс, щоб уточнити інформацію, якої бракує в оперативному режимі.

Вартість основного пакету послуг нашої компанії вказана на офіційному сайті. Точна ціна послуги перевезення пацієнтів до Європи повідомляється після аналізу запиту і прорахунку додаткових послуг з транспортування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40