НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Ужгород

Перевезення лежачих хворих та пацієнтів з інвалідністю в Ужгороді та Закарпатській області призначене спростити життя людям з тимчасовою чи постійною втратою працездатності. У послуги звичайної швидкої допомоги, яка надає першу медичну допомогу, не входить медичне транспортування лежачих хворих та інвалідів після лікування додому. Тоді як медтаксі від «Спецмедтрансу» надає послуг не лише екстреного, а й планового медичного транспортування.

Процедура екстреного перевезення відрізняється від планового тим, що при екстреному транспортуванні є загроза життю пацієнта. Тому медична бригада «Спецмедтранс» швидко реагує на виклик та перевозить пацієнта до лікувального закладу для надання необхідної медичної допомоги. Оскільки йдеться про термінову госпіталізацію, тому важливою є оперативність та досвід медичного транспортування, який є у кваліфікованих медичних працівників «Specmedtrans».

При плановому перевезенні, як і у випадку з екстреним перевезенням, потрібно отримати точну інформацію про стан пацієнта та його діагноз, щоб забезпечити повну укомплектованість медичного транспорту при реагуванні на той чи інший виклик в Ужгороді та області. Перевезення хворих (Ужгород) є безпечним та комфортним, і може здійснюватися на регулярній основі на вимогу клієнта «Спецмедтранс».

Медичне транспортування хворих в Ужгороді

До «Specmedtrans» звертаються за допомогою, щоб перевезти хворого на плановий огляд до лікаря, або ж пацієнти з інвалідністю повертаються додому після тривалої терапії. Послуги медтаксі «Specmedtrans» знадобляться і пацієнтам, яким потрібно пройти планове обстеження. Медпрацівники «Спецмедтранс» залучаються і для перевезення лежачого хворого чи пацієнта з інвалідністю до хоспісу чи пансіонату, хоча перелік місць для медичного транспортування справді широкий. Адже планове перевезення пацієнта здійснюється на вимогу клієнта та за вказаною адресою.

Перевезення хворих - ціни

Вартість медичного транспортування із залученням персоналу нашої транспортної компанії, спеціально укомплектованого транспорту, що супроводжує персонал, нош або коляски багато в чому залежить від стану пацієнта. Ціна оголошується після отримання детальної інформації про стан пацієнта та необхідної кількості та видів послуг. Докладніше про вартість транспортування хворих Ви можете дізнатись зателефонувавши по одному з наших контактних номерів.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40