НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Умань

У сферу діяльності нашої компанії входить перевезення лежачих хворих в Умані, які здійснюються після отримання дозволу від лікуючого лікаря або схвалення родичів. Перевезення лежачих хворих вимагає певних навичок і наявності спеціальних пристосувань.
Для виконання такої операції в фірмі Спецмедтранс є спеціальна бригада і обладнання, які дозволяють лежачим хворим відчувати себе на висоті при транспортуванні по нашим дорогам. Замовники точно не пошкодують, звернувшись до нас з приводу замовлення медичного таксі.


Перевезення хворих по Умані

Перевезення хворих в Умані співробітники нашої фірми здійснюють за допомогою медтаксі, наділеного спеціальними пристроями. Їх наявність дозволить значно знизити ризик пошкоджень під час перевезення пацієнта швидкою допомогою в обрану точку призначення.
Такий автомобіль має спеціальні пристосування, які підходять не тільки для неходячих людей, а й для перевезення лежачих хворих, позбавлених можливості пересуватись в конкретне місце самостійно внаслідок серйозних травм. Усередині авто поставили спеціальні сидіння, що дозволяють супроводжуючому персоналу не відчувати себе обмежено.
Перевезення лежачих хворих вимагає правильної фіксації інвалідного крісла або важкого пацієнта в положенні лежачи за допомогою ременів безпеки згідно з медичною інструкції. Також фірма Спецмедтранс надає додаткові послуги з доставки пацієнтів від ліжка до ліжка в зазначеній точці.


Транспортування інвалідів по Умані та Україні

Для перевезення лежачих хворих в Умані наші працівники використовують носилки, які дозволяють пацієнтові уникнути трясіння і інших неприємностей при поїздці в пункт призначення. Спецмедтранс - це компанія, яка відрізняється якістю і комфортом, тому гарантовано клієнти не відчують різного роду неприємних сюрпризів.


Замовити перевезення лежачого хворого

Замовлення перевезення лежачих хворих в Умані можна зробити за допомогою телефонного дзвінка. Причому ми працюємо як для міських, так і для сільських жителів - відвеземо за допомогою медичного таксі в будь-яку точку, куди тільки треба.
Для отримання подробиць варто набрати номер телефону, опублікований на офіційному сайті компанії Спецмедтранс. Також на порталі можна знайти і приблизний прайс на послуги з перевезень. Остаточна ціна буде названа, як тільки фахівцям стане відомо про стан пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40