НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Українка

Через отримання важких травм багато пацієнтів не можуть самостійно пересуватися, тому в такому випадку краще скористатися послугами перевезення лежачих хворих в Українці недорогим медичним таксі. Такі операції вимагають певних навичок і наявності спеціального устаткування, які є у фірми Спецмедтранс.
У компанії є для цього все: спеціальна бригада і необхідні пристосування, щоб швидке перевезення хворих в Українці було комфортним. Спецмедтранс ефективно і зовсім недорого виконує ці завдання і замовники точно не пошкодують, якщо звернуться до нас.


Перевезення хворих по Українці

Щоб здійснити перевезення лежачих хворих по місту швидкою допомогою у нас є на озброєнні транспорт, наділений спеціальним обладнанням. Наявність певних пристосувань допоможе доставити пацієнта з мінімальним ризиком ушкоджень.
Такий автомобіль годиться не тільки для неходячих людей, а й для перевезення лежачих хворих, які тимчасово не можуть самостійно дістатися до певної точки через отримання серйозних травм або поранень. Крім того, в машині передбачені додаткові посадочні місця, на яких супроводжує персонал чи родичі будуть відчувати себе дуже комфортно.


Транспортування інвалідів по Українці та Україні

Перевезення лежачих хворих вимагає правильної фіксації інвалідного крісла або важкого пацієнта в лежачому положенні за допомогою ременів безпеки згідно з медичною інструкції. Фірма Спецмедтранс надає і додаткову послугу у вигляді переміщення пацієнта від ліжка до ліжка в потрібній точці.


При перевезенні лежачих хворих в Українці наші співробітники застосовують носилки, які дозволяють доставити пацієнта з максимальним комфортом. Спецмдтранс - компанія надійна і гарантує якість, тому лежачі хворі будуть позбавлені від тряски і інших неприємностей при транспортуванні.


Замовлення медтаксі для перевезення хворого

Замовити перевезення лежачих хворих Українка можна простим телефонним дзвінком. Ми не робимо різниці між міськими та жителями сільської місцевості - будь-яку людину доставимо в потрібну точку України.
Подробиці про послугу "перевезення хворих" можна дізнатися, набравши телефонний номер, що розташувався на головній сторінці офіційного сайту Спецмедтранс. Там же на вебсайті вказані і приблизна вартість і тарифи на транспортування медтаксі. Остаточна ціна перевезення може бути озвучена після того, як фахівці отримають інформацію про стан пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40