НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Тернопіль

Перевезення лежачих хворих – це дуже серйозний процес, який потребує особливої уваги, оскільки найчастіше перевозяться пацієнти що неспроможні самостійно пересуватися. У деяких випадках, щоб навіть дихати, необхідно використовувати спеціальне обладнання. Надати правильну медичну допомогу можуть виключно працівники медицини, які мають добрий досвід.

Наша компанія готова надати такі послуги на найвищому рівні, з турботою про пацієнтів та їхніх родичів. Близькі люди хворого повинні дуже детально описати все про стан хворої людини представнику нашої компанії, який прийматиме рішення щодо комплектації транспорту.


Особливості транспортування хворих

Існує цілий ряд правил, яких необхідно дотримуватись, якщо потрібне перевезення лежачих хворих у Тернополі:
Разом із пацієнтом мають перебувати кваліфіковані медичні працівники. Важливо, щоб у лікаря була ліцензія, і вона не була простроченою. Перед поїздкою треба заспокоїти лежачого хворого і пояснити йому всі деталі поїздки. У разі, коли пацієнт надто хвилюється, можна дати йому одні із седативних препаратів, але лише з дозволу лікаря.

Медичні перевезення лежачих хворих за межі Тернополя допустимі після детальної консультації і дозволу лікаря. Супроводжуючий персонал просто зобов'язаний перед самою поїздкою, переконається в стабільному стані транспортованого.


Транспортування хворих

Перевезення хворих Тернопіль на медтаксі має проходити під наглядом професіоналів, оскільки будь-якої миті пацієнтові може стати гірше і без кваліфікованої допомоги просто нікуди. Ця послуга коштує зовсім недорого, тільки сума перевезення може бути різною – все залежить від стану пацієнта та відстані перевезення. Що далі, то більше буде сума. Якщо поїздка має бути далекою, то просто необхідно прорахувати всі можливі ризики. Все це готові зробити наші спеціалісти безпосередньо на сайті під час оформлення послуги.

У будь-якому випадку родичам потрібно перед поїздкою зателефонувати спеціалісту нашої фірми, докладно розповісти всю інформацію про стан пацієнта та всі його дані. А також вказати напрямок, у якому відбуватиметься поїздка. Трапляються випадки, коли потрібна довідка від лікаря, щоб надалі супроводжуючі змогли правильно оцінити всі ризики та можливі проблеми під час транспортування.

Перевезення лежачих хворих швидкою допомогою має обов'язково відбуватися під наглядом лікарів, щоб вони будь-якої хвилини змогли надати допомогу. А найголовніше – це комфорт пацієнта, а у спеціальному авто він просто забезпечений. Ми готові гарантувати безпеку, оперативність та моральну підтримку.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40