НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Суми

Перевезення хворих у Сумам, особливо лежачих, це завжди дуже важкий процес, з усіх боків, необхідно зібрати безліч різних документів, і перевезти людину, а самостійно цей процес просто неможливий, тому простіше за все - найнятиме спеціальну бригаду для транспортування.
Проводити перевезення самостійно справді величезний ризик. По-перше, це позначається на комфортності хворого, а по-друге, стан хворого може різко погіршитися в будь-який момент. Тому для перевезення хворих справді потрібна спеціалізована бригада, до того ж послуга транспортування хворих Суми коштує недорого.


Переваги перевезення лежачих хворих спеціальною бригадою

Якщо транспортування робить спеціальна бригада, то в цьому є безперечні плюси:
Комфорт хворого. Спеціальне обладнаня.
Величезна кількість різноманітних медикаментів для надання першої допомоги.
Медичні працівники, які їдуть як супровід.


Перевезення хворих та вартість

Варто зазначити, що перевезення лежачих хворих у Сумах передбачає нюанси, які з диспетчерською службою слід обговорити:
Місце перевезення та час.
Стан хворого.
Ріст та вага.
Кількість осіб для супроводу.
Потрібно спускати або піднімати сходами.
Від усіх цих критеріїв залежить сума транспортування.


Підготовка до перевезення хворого

Головним завданням з боку родичів є підготувати пацієнта до поїздки як фізично, так і морально. Обов'язково у лікаря потрібно взяти висновок про транспортабельність пацієнта, тобто проводиться детальний огляд хворого з вимірюванням всіх життєво важливих показників.
За потреби в організм вводять медикаментозні речовини. Складається сумка з усіма необхідними речами (засоби особистої гігієни, одяг), документи (особисті та медичні), необхідні препарати та гроші.
За пару годин до поїздки хворого потрібно добре нагодувати і простежити, щоб він сходив у туалет (якщо необхідно, в дорогу одягнути памперс). Одяг не повинен сковувати рухів і повинен бути максимально зручним.
Тому можна зробити висновок, що перед тим як ухвалити рішення самостійно перевозити хворого і наражати на ризик його здоров'я - зверніться за допомогою до лікаря, який наведе вам масу причин, що транспортувати хворого слід виключно у спеціальному супроводі.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40