НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Рівне

Перевезення лежачих хворих (Рівне) необхідне тим пацієнтам, які не можуть самостійно пересуватися, повертатися, вставати. Іноді послуги медтаксі «Спецмедтранс» потрібні для транспортування пацієнтів, які не можуть самостійно дихати, тому разом з пацієнтом здійснюється і перевезення медичного обладнання.

Перевезення лежачих хворих та пацієнтів після лікування та реабілітації не обходиться без медичних співробітників. Саме медперсонал «Specmedtrans» забезпечує якісні умови пересування містом та за його межами. Окрім медичного персоналу, у нашій компанії пропонується транспортування за доступною ціною у спеціально обладнаному транспорті, комплектація якого знижує ризик пошкоджень та погіршення стану пацієнтів.

Одним із завдань «Спецмедтрансу» є не лише перевезення пацієнтів з однієї локації на іншу, а й створення сприятливих умов, щоб забезпечити збереження стабільного стану здоров'я пацієнта під час поїздки. У медичному транспорті можна знайти не лише спеціальне обладнання для перевезення сидячих та лежачих пацієнтів, а й інструменти та медичні препарати, необхідні для підтримки життєдіяльності пацієнта, або надання першої медичної допомоги, якщо є така потреба.

Перевезення хворих на медтаксі

Спеціалізований медичний транспорт та доступне за вартістю транспортування пацієнтів містом - наша основна послуга, яку замовляють дуже часто.

Швидка допомога від «Спецмедтрансу» знадобиться для швидкого та безпечного транспортування людини з інвалідністю та лежачого пацієнта. Але перед оформленням послуги потрібно описати стан пацієнта, оскільки заздалегідь попередивши нашого менеджера, ми маємо укомплектувати медичний транспорт належним чином, щоб створити комфортні умови перевезення для конкретного пацієнта та осіб, які супроводжують.

Ціна та вартість перевезення хворих у Рівному

Щоб перевезти недорого інваліда з одного медичного закладу до іншого на обстеження, або допомогти в транспортуванні хворого лежачого для проходження тривалого лікування або операції, можна замовити медтаксі у «Specmedtrans». Ціна транспортування зазначається після надання необхідної інформації про стан пацієнта. Вартість перевезення залежить від стану хворого, терміновості автомобільного перевезення і додаткових послуг.

Для отримання більш детальної інформації про екстрене перевезення або регулярне транспортування по стану здоров'я пацієнта можна звернутися за допомогою до фахівців компанії. Безкоштовна консультація доступна за номерами телефонів, вказаними у верхній частині нашого сайту або на сторінці контактів.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40