НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Полтава

Головним напрямком діяльності нашої компанії виступає перевезення лежачих хворих в Полтаві. Будь-який такий пацієнт отримує можливість бути перевезеним в зазначену їм точку після дозволу лікаря і схвалення родичів.
Перевезення хворих зазвичай вимагає конкретних навичок і спеціальних пристроїв. Наша фірма підготувала спеціальну бригаду, яка за допомогою необхідних засобів допоможе пацієнтові не відчувати дискомфорт при поїздці навіть в самий віддалений куточок. Наші фахівці славляться професійним підходом при транспортуванні лежачих хворих - пацієнт і його родичі залишаться задоволені.


Перевезення хворих по Полтаві

Щоб перевезення лежачих хворих в Полтаві були комфортними у нашої фірми є спеціальний автомобіль, наділений спеціальними пристосуваннями. За рахунок наявності таких пристроїв в авто максимально знижується ризик отримання пацієнтом серйозних пошкоджень при їзді по нерівностях.
В автомобілі є необхідні засоби, які допоможуть не тільки неходячим пацієнтам, а й лежачим хворим дістатися до певного пункту призначення. В салоні машини впроваджені додаткові посадочні місця, які створені для того, щоб супроводжуючий персонал себе не відчував обмежено.
При перевезенні лежачих хворих важливо правильно зафіксувати інвалідне крісло або лежачого пацієнта ременями безпеки у відповідності з усіма медичними вимогами. Наші фахівці доставлять людину від ліжка до ліжка, якщо це обумовлено при наданні послуг.


Транспортування інвалідів по Полтаві і Україні

Перевезення лежачих хворих в Полтаві наші фахівці здійснюють за допомогою спеціальних засобів, у тому числі і за допомогою носилок, які допомагають уникнути дискомфорту при поїздці по нерівних дорогах. Якість і надійність послуг гарантовано Спецмедтрансом при транспортуванні, а самі лежачі хворі не відчують тряску і інші неприємні речі при їзді по наших дорогах.


Замовлення і ціни на перевезення

Замовити послугу з перевезення лежачих хворих можна зателефонувавши по телефону. До нас можуть звернутися і міські і сільські жителі, і ми відвеземо в будь-який, навіть самий далекий район.
Більш детально з нами можна познайомитися, зателефонувавши по телефону, номер якого знаходиться на сторінці офіційного сайту нашої фірми. Крім того, на сайті можна знайти і приблизні цінники, але фінальний прайс буде оголошений після того, як фахівці вивчать стан лежачих хворих.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40