НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Плюти

Послуга перевезення лежачих хворих по Україні іноді буває вкрай важлива. Актуальність послуги розуміють тоді, коли доводиться стикатися з проблемою транспортування лежачих людей з лікарні додому, на реабілітацію, або в інший населений пункт через переїзд на інше місце проживання.


Перевезення хворих Плюти

«Спецмедтранс» - служба медичних перевезень лежачих хворих, яка надає послуги приміщення пацієнтів в стаціонар і перевезення їх по Плютах та Україні а також відповідально, комфортно і безпечно допоможе перевезти тяжкохворих людей в потрібне місце. Перевезення лежачих хворих Плюти в клініки здійснюється на спеціальних автомобілях, що мають в наявності все необхідне обладнання для підтримки життєвих функцій, з професійним супроводом.


Перевезення хворих по області

Перевезення інвалідів від лікарняного ліжка до домашнього, на заплановане лікування в стаціонар, на діагностику і назад проводиться з підйомом на поверхи на каталці, носилках або в інвалідному кріслі. Диспетчер служби запропонує недорого санітарну або медичну машину з командою, яка комфортно і обережно доставить пацієнта в пункт призначення і підніме на потрібний поверх. Весь транспорт оснащений і опалювальними приладами, і кондиціонерами, тому в автомобілі завжди підтримується необхідна температура, як при переїзді, так і під час вимушеної тривалої зупинки.


«Спецмедтранс» доставить пацієнтів додому після виписки з медичних закладів, відвезе в клініку для проведення процедур, діагностики або для госпіталізації. Досвідчені й уважні фахівці служби занесуть пацієнта в машину на носилках і доставлять в призначене місце без загрози для життя. У критичних ситуаціях в дорозі вони знаходяться на зв'язку з лікарями лікарні, і в разі необхідності забезпечать кваліфіковану медпідготовку до прибуття хворого в клініку.


Перевезення інвалідів недорого

Люди, які потребують транспортування, здебільшого - інваліди, що втратили рухливість внаслідок пошкоджень, крововиливів в мозок або хронічних хвороб. Для їх підтримки при переїзді зазвичай не потрібен доктор, досить роботи досвідчених санітарів, тому вартість перевезення буде значно дешевша. Перевезення хворих Плюти недорого - в фінансовому плані посильна для простих людей, ціна (від 300 грн) формується в залежності від стану пацієнта, кількості і кваліфікації фахівців, бригади, що супроводжує від місця призначення.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40