НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Переяслав-Хмельницький

Безпечне та комфортне перевезення лежачих хворих (Переяслав-Хмельницький) здійснюється тільки спеціальними службами, які забезпечують транспортування хворих на спеціально обладнаному транспортному засобі, в супроводі медичного персоналу та із застосуванням інструментів, що дозволяють знизити ризик травмування. Оцінка стану пацієнта є одним з найважливіших етапів транспортування по Переяслав-Хмельницькому, щоб гарантувати безпечне для його життя перевезення. Підтримка стабільного стану є особливо актуальним для тих пацієнтів, які перебувають у важкому стані. Тому перевезення лежачих хворих пов'язане з отриманням детальної інформації про діагноз, щоб усунути ймовірність виникнення ситуацій, що загрожують життю пацієнта. Що ж мається на увазі під транспортуванням хворого по Переяслав-Хмельницькому? Перевезення хворих (Переяслав-Хмельницький), як у випадку зі швидкою медичною допомогою, має відношення до надання медичної допомоги, але перевезення необов'язково повинне бути екстреним. Екстрене перевезення буде потрібно в разі термінової госпіталізації, тоді як планове перевезення може знадобитися і тоді, коли пацієнт перебуває в такому стані, що не здатний без кваліфікованої допомоги та спеціалізованого транспорту дістатися на дачу до родичів, або без медичного супроводу та отриманні відповідного дозволу від лікуючого лікаря.


Перевезення хворих Переяслав-Хмельницький

Перевезення хворих здійснюється в спеціально облаштованому транспорті в Переяслав-Хмельницькому, коли необхідна термінова госпіталізація, або потрібно відвідати кабінет лікаря для проходження планової діагностики. Кваліфікований медичний персонал супроводжує хворого під час всієї поїздки для підтримки стабільного стану та уникнення ситуацій з погіршенням його стану здоров'я. Незважаючи на високий рівень обслуговування, Спецмедтранс пропонує доступні ціни на транспортування хворих по місту і області.


Транспортування інвалідів по Переяслав-Хмельницькому та Україні

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта проявляється в перевірці діагнозу хворого, формуванні медичної бригади під потреби хворого, монтування апаратури, яка є необхідною для підтримки його стабільного стану. Спецмедтранс бере на себе відповідальність за перевезення хворих різного ступеня тяжкості, якщо немає ніяких протипоказань до транспортування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40