НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Одеса

Транспортування та перевезення лежачих хворих Одеса вимагає необхідних умов для забезпечення безпеки пацієнта. Тому, компанія «Спецмедтранс» робить все можливе для підтримки життєдіяльності організму і збереження фізичного здоров'я. Команда досвідчених фахівців здійснює перевезення по місту, з лікарні додому.


Пацієнти і клієнти часто стикаються з відсутністю необхідного обладнання, додаткових медичних пристроїв, щоб перевезти людей з обмеженими можливостями. Для цього краще співпрацювати з компанією, яка має спеціалізованих автомобіль і відповідне внутрішнє оснащення транспорту. Також, до додаткового обладнання, яке може знадобитися, відносяться носилки, коляска, пандус.


Перевезення лежачих хворих можлива в декількох випадках:
Коли є необхідність планової госпіталізації;
Для обстеження в іншій лікарні, стаціонарі;
Перевезення пацієнта в санаторій для реабілітації;
Транспортування додому в разі виписки.


Транспортування лежачих і сидячих інвалідів Одеса

Бригада «Спецмедтранс» працює цілодобово для екстрених викликів. Для нас основна мета - це збереження життя і здоров'я пацієнта, створення для нього найбільш комфортних умов під час пересувань по місту Одеса. Команда фахівців завжди оцінює загальний стан лежачих хворих, щоб максимально транспортувати їх без шкоди. Враховуються особливості підйому або спуску під час транспортування.


У великому місті існують складності у вигляді пробок. Тому, маршрут для перевезення хворих в Одесі вибудовує кваліфікований водій, який має великий досвід в даній сфері. Поїздка займає мінімальну кількість часу. Послуга здійснюється швидко, оперативно і якісно. Автомобіль вміщує кілька людей, є можливість перевозити пацієнта разом з супроводжуючими. При цьому, бригада спостерігає за станом хворого і надає необхідну медичну допомогу.


Перевезення хворих по Одесі недорого

Вартість послуг перевезення лежачих хворих буде залежати від відстаней і умов транспортування. Можливо, буде додатковий підйом або використання спеціального обладнання. Ціни на транспортування хворих та інвалідів, доступні для всіх клієнтів. Персонал компанії «Спецмедтранс» ставиться до своєї роботи з особливою відповідальністю і турботою про пацієнта. Перевезення включає повне обслуговування з одного пункту в інший.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40