НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Обухів

Послуги перевезення лежачих хворих в Обухові надають фахівці нашої фірми Спецмедтранс після дозволу, отриманого від лікуючого лікаря або схвалення родичів. Для перевезення лежачих хворих необхідно застосувати певні навички використовувати спеціальне обладнання.
Наша компанія спеціально для цих операцій завела особливу бригаду і пристосування, за допомогою яких пацієнт буде пересуватися з належним комфортом. Наш головний профіль - це ефективність транспортування різного роду пацієнтів, і ніхто не пошкодує про те, що звернулися до нас.


Перевезення хворих по Обухову

Перевезення лежачих хворих в Обухові наші фахівці роблять в транспорті, який отримав спеціальне обладнання для цих цілей. За рахунок цього ризик отримання пошкоджень пацієнтом знижується до мінімально можливих.
Таке авто має особливі пристрої не тільки для неходячіх людей, а й годиться для перевезення лежачих хворих, у яких поки немає можливості дістатися до конкретного місця самостійно внаслідок отриманої травми. Всередині машини встановлені додаткові сидіння, призначені для забезпечення належного комфорту для персоналу, що супроводжує пацієнта.
Перевезення лежачих хворих вимагає фіксації ременями безпеки інвалідного крісла або пацієнта відповідно до медичних інструкцій з безпеки. Також фірма Спецмедтранс надає додаткові послуги з доставки лежачих хворих від ліжка до ліжка, якщо в цьому виникла потреба.


Транспортування інвалідів по Обухову і Україні

Щоб здійснити перевезення лежачих хворих в Обухові в нашій фірмі передбачено спеціальне обладнання, серед якого виділяють носилки, щоб перевозимий пацієнт був позбавлений від тряски і інших неприємностей.


Замовлення перевезення хворих і ціна

Замовлення послуги перевезення лежачих хворих можна зробити за допомогою дзвінка на телефонний номер. Причому до нас можуть дзвонити як міські, так і жителі з далеких сільських районів.
Повну консультацію щодо наших послуг можна отримати, зателефонувавши на номер телефону, який розташований на центральній сторінці офіційного сайту Спецмедтранс. Крім того, там же розташувався список цін, але кінцеву вартість назвуть після того, як нам стане відомо стан пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40