НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Миколаїв

Перевезення хворих (Миколаїв) здійснюється з використанням спеціально обладнаного медтаксі для створення максимально комфортних умов транспортування. Щоб замовити відповідний медичний транспорт, у службі підтримки «Спецмедтранс» уточнюють у клієнта всю необхідну інформацію про стан хворих, інвалідів і лежачих пацієнтів, що перевозяться. Оскільки від стану пацієнта безпосередньо залежить, яким буде транспорт, чи буде місце для осіб, що супроводжують, додаткове обладнання, наприклад, ноші або коляска.

Перевезення лежачих хворих швидкою допомогою не є унікальною послугою, але без неї навряд чи можуть обійтися пацієнти, які вирушають на лікування або завершили проходження тривалої терапії або реабілітації. Автомобіль швидка допомога від «Specmedtrans» забезпечує не лише екстрене транспортування інвалідів та лежачих хворих, а й планове автоперевезення. Адже не завжди родичі або близькі люди хворого мають можливість забезпечити комфортні та безпечні умови перевезення по місту та Миколаївській області у власному транспорті. Ціна екстреного та планового перевезення осіб з інвалідністю та лежачих хворих відрізняється, але точну вартість послуги можна дізнатися безпосередньо перед її оформленням у нашій транспортній компанії.

Зручність та безпека перевезення хворих

У команду «Спецмедтранс», яка відправляться на виклик, входять медичні співробітники компанії, які пройшли не лише необхідну підготовку, а й мають великий досвід роботи у цій сфері. Тому при транспортуванні та перевезенні на спеціально укомплектованому медтаксі містом Миколаїв враховуються індивідуальні потреби кожного тяжко хворого.

При транспортуванні інвалідів та лежачих хворих можуть бути потрібні додаткові послуги, наприклад, переміщення пацієнта на ношах між поверхами, якщо в будинку немає вантажного ліфта необхідного розміру. Пацієнту можуть знадобитися і ноші, візок, щоб забезпечити збереження стабільного стану здоров'я до приїзду до медичного закладу. Щоб перевезти пацієнта, необхідно його надійно зафіксувати всередині самого автомобіля, і за необхідності надати сидячі місця для медичного персоналу.

Транспортування інвалідів у Миколаєві

Медичне транспортування пацієнтів «Спецмедтранс» є безпечним і комфортним перевезенням пацієнтів у різному стані містом і за його межами разом з кваліфікованим персоналом. Чи то екстрене, чи планове перевезення, наші кваліфіковані співробітники ставляться відповідально та уважно до кожного виклику.

Перевезення хворих - ціна та вартість послуг

Залежно від кількості та виду супутніх, необхідних послуг при перевезенні лежачих хворих у Миколаєві, нашим менеджером створюється прорахунок ціни на транспортування хворих, яке може бути здійснене не лише між лікарнями чи перевезенням по місту, а й автоперевезенням по Україні та за кордоном. Точні тарифи на перевезення хворих Ви можете дізнатися за контактними номерами, що знаходяться у нас на сайті.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40