НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Макарів

Перевезення лежачих хворих з Спецмедтранс - медичне транспортування за доступними цінами!
Медичне перевезення лежачих хворих (Макаров) від Спецмедтранс - є комплексна послуга компанії, надання якої здійснюється відповідно до індивідуальних вимог пацієнта і його родичів, близьких, які звернулися за допомогою до співробітників Спецмедтранс.


Перевезення хворих Макаров

Професійна підготовка до кожного виклику в Макарові - медичне транспортування хворих здійснюється відповідно до існуючих санітарно-медичними нормативами, загальним станом хворого. Перед кожною з поїздок медична бригада отримує інформацію про діагноз, ступень тяжкості стану хворого, щоб мати можливість забезпечити підготовку на високому рівні.


Якість медичного транспортування залежить не тільки від кількості медичного персоналу, а й наявності носилок і коляски для більш комфортного переміщення пацієнта між поверхами. Багато в чому на стан пацієнта впливає те, які саме пристосування будуть перебувати в спеціально обладнаному для медичного перевезення транспортному засобі.


Транспортування інвалідів по Ірпеню та Україні

Незважаючи на те, що багато пацієнтів наважуються на їзду в таксі або звичайному автомобілі після реабілітації або операції, в деяких випадках такі вольності просто заборонені лікарем у зв'язку з ризиком погіршення стану хворого.


Підготовка транспорту до виїзду є одним з важливих етапів медичного транспортування. Підготовчі роботи проводяться відповідно з тією інформацією, яку надає клієнт компанії Спецмедтранс, щоб максимально убезпечити лежачого хворого від травмування під час їзди. Добре укомплектований транспортний засіб дозволяє підтримувати стабільний стан здоров'я пацієнта в дорозі.


Медтаксі для перевезення хворих

На вартість медичного транспортування інвалідів впливає наявність медичного персоналу, який супроводжує пацієнта в дорозі. Спецмедтранс облаштовує спеціальні місця і для супроводжуючих осіб.


У Спецмедтранс перевезення хворих (Макаров) обійдеться недорого. Ціна (від 300 грн) транспортування залежить від тяжкості стану пацієнта, діагнозу, буде перевезення екстреним або плановим, кількості медичного персоналу. Щоб перевести інвалідів, лежачих хворих, досить зв'язатися з менеджерів і обговорити деталі медичного транспортування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40