НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Львів

Як перевезти лежачого хворого з лікарні додому? Доступне медичне перевезення хворих по Львову.


Процес перевезення лежачих хворих пов'язаний з безліччю труднощів у всіх містах України, в тому числі Львові, тому поява спеціалізованих служб медичного транспортування дозволило підвищити якість вузькоспеціалізованої медичної допомоги.


Служби швидкої медичної допомоги не готові забезпечити належну допомогу при перевезенні пацієнтів з обмеженими можливостями на планове обстеження, так як такі послуги не входять до переліку основних зобов'язань співробітників екстреної медичної допомоги. Спецмедтранс забезпечує швидке і безпечне перевезення пацієнтів в різному стані, якщо вони відносяться до групи транспортабельних, і немає відповідних протипоказань за станом здоров'я.


Транспортування хворих по місту, області та Україні

Наш спеціалізований транспорт підготовлений для того, щоб перевезення лежачих хворих у Львові з лікарні в лікарню або у аеропорт здійснювалося без ризику для загального стану здоров'я, в тому числі, якщо вони знаходяться в стабільно важкому стані. Клієнтами Спецмедтранс є пацієнти з переломами стегна, транспортабельні травмами опорно-рухового апарату, тяжкохворі, що знаходяться в комі, що пересуваються на інвалідних візках, малорухливі хворі з обмеженими можливостями.


Трансфер лежачого хворого здійснюється із залученням кваліфікованого медичного персоналу, професійного медичного обладнання, яке використовується для укомплектування транспорту. Безумовно, при необхідності Спецмедтранс оновлює використовуване обладнання, щоб забезпечити надання вузькоспеціалізованої медичної допомоги на високому рівні.


Перевезення інвалідів Львів ціна

Спецмедтранс - медичне транспортування пацієнтів в різному стані з урахуванням індивідуальних вимог для збереження стабільного стану здоров'я протягом всієї поїздки до місця надання необхідної кваліфікованої медичної допомоги із залученням досвідчених медичних працівників і вузькоспеціалізованих лікарів. Транспорт компанії обладнаний таким чином, що є можливість забезпечити медичний супровід для забезпечення контролю за життєвими показниками пацієнта.


На вартість і ціну перевезення впливає ступінь тяжкості стану пацієнта, більш детальну інформацію про що можна дізнатися у фахівців служби підтримки Спецмедтранс за номером телефону, який розміщується на офіційному сайті компанії.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40