НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Лютіж

Щоб перевезти хворого з медичного закладу додому, доведеться докласти певних зусиль, адже підйоми на поверхи на носилках без спеціального оснащення своїми силами родичам не здійснити. Компанія «Спецмедтранс» йде назустріч клієнтам, які потребують перевезення лежачих хворих, і крім машини швидкої допомоги, обладнаної спеціальною апаратурою, надає персонал, в тому числі лікаря, в разі необхідності він надасть допомогу в дорозі.


Замовлення перевезення хворих Лютіж

Замовити перевезення лежачих хворих Лютіж з лікарні додому або в іншу лікарню недорого, хоча багатьох лякає така послуга, так як люди думають, що це непідйомна сума. Але це дуже відповідальне завдання, і від перевезення може залежати навіть життя людини, тому ціна (від 300 грн.) буде незначною порівняно з лікуванням і професійним доглядом за інвалідом.


Транспортування пацієнтів з лікарні краще довірити спеціальним бригадам, які здійснюють перевезення з максимальною обережністю, грамотно, завбачливо. «Спецмедтранс» для кожного хворого індивідуально підбирає бригаду фахівців, яка може бути лікарської, фельдшерської або санітарною.


Транспортування інвалідів

Бригада медиків компанії огляне пацієнта в палаті, отримає рекомендації лікаря, при необхідності проведе маніпуляції, наприклад, зафіксує перелом спеціальної шиною. Іноді лікар додатково готує хворого до транспортування за допомогою медикаментів. Далі піде акуратне перекладання клієнта з ліжка на каталку, фіксування його в зручній позі. У вантажному ліфті медустанови каталку з хворим опустять до машини компанії і акуратно доставлять в потрібне місце. В автомобілі передбачені пасажирські місця для родичів, тому хворий буде ще й під наглядом одного або двох рідних людей.


Перевезення хворих і вартість

Якщо в будинку, де проживає хворий, є вантажний ліфт, то транспортувальна бригада «Спецмедтранса» безкоштовно доставить каталку з пацієнтом на поверхи. Якщо ліфта немає або він не працює, за умови, що хворий може стійко сидіти в нашій інвалідному візку, його теж піднімуть нагору. Пацієнта на ношах можуть теж підняти (в окремих випадках). В будинку медики з такою ж акуратністю перекладуть пацієнта на ліжко. Вартість додаткових послуг до перевезення лежачих хворих по Лютіжу або іншому місту необхідно уточнювати у менеджера. Замовлене ​​перевезення хворих Лютіж буде безпечним та комфортним для самого пацієнта і його родичів, до того ж, приємно здивує невисокою вартістю послуги.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40