НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Луцьк

Перевезення лежачих хворих (Луцьк), а саме медичне транспортування містом та за його межами – це безпосередній профіль нашої компанії.

У сферу послуг компанії «Спецмедтранс» входить екстрене транспортування інвалідів та лежачих хворих з дому до лікувального закладу. Карета швидкої допомоги від «Спецмедтрансу» враховує індивідуальні особливості перевезення після надання необхідної інформації про стан хворого.

Збереження стабільного стану пацієнтів є одним із основних завдань медичної бригади. І після повної стабілізації стану можливе транспортування до лікувальних медустанов для надання необхідної медичної допомоги. Медичний персонал «Спецмедтранс» забезпечує безпечне та комфортне перевезення до пункту призначення.

Транспортування хворих у Луцьку

Щоб перевезти пацієнтів, може знадобитися додатковий інвентар, про що команду медтаксі потрібно попереджати до відправки транспорту на адресу. Уся необхідна інформація про стан пацієнта та кількість додаткових послуг уточнюється під час оформлення виклику.

Перевезення хворих у Луцьку не завжди є екстреним, оскільки багато клієнтів «Specmedtrans» звертаються за допомогою до компанії, щоб відвідати кабінет лікаря або відправитися до іншого лікувального закладу на діагностику. Перевезення лежачих хворих може бути і плановим, що є однією з основних послуг «Спецмедтранс».

Оформлення виклику на планове перевезення майже не відрізняється від екстреного, адже все одно потрібно мати точну інформацію про стан пацієнта, наявність супровідного персоналу. Від стану пацієнта залежить і рівень укомплектованості медичного транспорту.

Недорого замовити медтаксі в Луцьку та Волинській області.

Вартість перевезення залежить від багатьох факторів, але ціна стандартного виклику становитиме від 300 грн. Кінцева вартість медичного перевезення пацієнтів з інвалідністю та лежачих хворих встановлюється після отримання точної інформації про стан пацієнта. Іноді медичне транспортування не обходиться і без дозволу лікаря, який підтверджує безпеку перевезення пацієнта по місту або області.

Медичне транспортування передбачає використання спеціально обладнаного транспорту. У команді «Спецмедтранс» знаходиться кваліфікований персонал, у якого є необхідні знання та досвід перевезення. У разі потреби використання нош або коляски потрібно повідомити заздалегідь медичну бригаду, щоб у медичного персоналу «Спецмедтранс» була можливість забезпечити безпечне переміщення лежачого пацієнта або пацієнта з інвалідністю в медтаксі.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40