НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Кропивницький

Перевезення хворих (Кропивницький) є популярною послугою серед пацієнтів медичних закладів, які відправляються на лікування, діагностику, або ж повертаються додому після терапії та реабілітації.

Автомобіль швидка допомога від «Спецмедтранс» здійснює перевезення інвалідів та лежачих хворих у зручний для пацієнта час, якщо йдеться про планове перевезення. У разі екстреного медичного транспортування можна перевезти інвалідів та лежачих пацієнтів відразу ж після надходження виклику до служби підтримки «Specmedtrans». Умови медичного перевезення, швидкість транспортування та вартість послуги залежить від стану пацієнта. На остаточну ціну послуги впливає і те, чи потрібно надавати низку інших додаткових послуг під час поїздки.

Перевезення лежачих хворих є справжнім викликом не лише для пацієнтів, які стикаються з подібними послугами вперше, а й для медичних працівників «Спецмедтрансу». Адже кожен виклик потребує індивідуального підходу, незважаючи на те, що медичні працівники нашої компанії стикаються з подібними випадками майже щодня. Високий рівень відповідальності, покладений на медичних співробітників «Спецмедтрансу», мотивує бригаду медтаксі надавати якісні послуги, адже від цього залежить життя пацієнта.

Транспортування інвалідів по місту та Україні

Щоб замовити послугу медтаксі недорого, достатньо зв'язатися зі службою підтримки «Спецмедтранс», отримати безкоштовну консультацію або відразу оформити виклик, надаючи детальну інформацію про стан пацієнта.

Медичне транспортування містом та Україною доступне для всіх пацієнтів без винятку, але найчастіше для замовлення послуги потрібно отримати дозвіл від лікаря на автомобільне перевезення інвалідів у спеціально обладнаному транспорті. Медичні співробітники «Спецмедтрансу», які приїжджають на виклик, повинні переконатися в тому, що стан пацієнта стабілізований, і його можна переносити або перевозити у спеціально обладнаному транспорті для відправки до медичного закладу або в інше місце, вказане при оформленні виклику.

Перевезення хворих - ціни

Ціна транспортування залежить не тільки від стану пацієнта та терміновості перевезення, а й наявності супроводжуючих осіб. Пацієнтів можуть супроводжувати кваліфіковані медичні працівники, які відповідають за підтримання стабільного стану пацієнта. У такому разі потрібно приготувати додаткові місця для розміщення супроводжуючих осіб. Вартість транспортування також залежить від додаткових послуг, які Ви можете уточнити за контактними номерами телефонів.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40