НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Коростень

Для перевезення лежачих хворих в Коростені варто звернутися до фахівців нашої компанії. Ми здійснимо подібну операцію після отримання дозволу від лікуючого лікаря або схвалення родичів пацієнта. Перевезення лежачих хворих вимагає конкретних дій з боку професіоналів і певних навичок, а також наявності спеціальних пристосувань.
У нашій компанії є спеціальна бригада, і спеціальні пристосування, що допомагають лежачим хворим відчути належний рівень комфорту при транспортуванні. Ми надамо конкретні зручності при перевезенні пацієнтів, нездатних самостійно дістатися до потрібного місця.


Перевезення хворих по Коростеню

Для перевезення лежачих хворих в Коростені в розпорядженні наших фахівців є транспортний засіб, наділений спеціальними зручностями. Це не тільки забезпечує комфорт, але і знижує ризики пошкодження пацієнта при автоперевезенні.
В автомобілі є все необхідне, щоб належний комфорт відчули і неходячіх люди, і лежачі хворі, що через поранення тимчасово втратили здатність самостійного пересування. Але ще всередині є додаткові місця, на яких з комфортом може розміститися супроводжуючий персонал.
При перевезенні лежачих хворих важливо застосувати ремені безпеки для фіксації інвалідного крісла або для пацієнта, що перебуває в положенні лежачи. Цього вимагають медичні інструкції з безпеки. Фірма Спецмедтранс займається доставкою лежачих хворих від ліжка до ліжка в якості додаткової послуги.


Транспортування інвалідів по Коростеню та Україні

Для перевезення лежачих хворих в Коростені фахівці нашої фірми в якості медичного обладнання застосовують носилки, щоб пацієнт уникнув тряски і інших негативних явищ під час транспортування.
Замовлення послуг, які передбачають перевезення лежачих хворих, можна зробити простим телефонним дзвінком. Звертатися можуть і міські, і жителі передмістя - Вашого лежачого хворого ми доставимо, куди потрібно.


Замовити перевезення хворого

Отримання повної консультації щодо перевезення лежачих хворих здійснюється дзвінком на номер телефону, опублікованого на центральній сторінці офіційного сайту Спецмедтранс. На сайті представлені приблизні ціни, але остаточна вартість буде сформована після того, як фахівці досконально вивчать перелік необхідних послуг.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40