НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Харків

Компанія «Спецмедтранс» надає послуги з перевезення хворих по Харкову і Україні а також лежачих пацієнтів, людей з обмеженими можливостями. Для якісного транспортування у нас є необхідне обладнання, відповідний автомобіль і команда кваліфікованих фахівців.


У процесі перевезення виникає необхідність використовувати спеціальні пристрої і медичні засоби в разі додаткового підйому по сходах у відсутністі ліфта. Послуга здійснюється в будь-який час, цілодобово. Досвідчені водії та персонал знають, як правильно і оперативно провести перевезення лежачих хворих в необхідну медичну установу або додому. Команда перевозить пацієнтів з однієї лікарні в іншу, з лікарні додому, а також можливе транспортування по місту Харків, Харківської області та Україні.


Основні переваги співпраці з «Спецмедтранс»:

Обслуговування клієнтів на вищому рівні;
Головне завдання - безпека і збереження фізичного, психологічного здоров'я пацієнта;
Висока відповідальність;
Великий досвід і рівень професіоналізму.


Транспортування лежачих і сидячих інвалідів Харків

Спеціальний автомобіль обладнаний необхідним медичним пристроєм, додатковими апаратами для підтримки життєдіяльності організму (при необхідності, потрібно уточнити у нашого диспетчера). Якщо виникають непередбачені ситуації зі складнощами, команда фахівців «Спецмедтранс» знає, як впоратися з будь-яким завданням. Перевезення лежачих хворих Харків може знадобитися в будь-який час, по місту або в лікарню. Від швидкості транспортування може залежати життя і здоров'я пацієнта. Важливо співпрацювати з перевіреними фахівцями в даній області.


Водій ретельно вибудовує маршрут, щоб уникнути пробок або затримок під час дороги. Персонал також вивчає особливості в'їзду і виїзду. Часто медичні установи або під'їзди житлових будинків не обладнані спеціальними додатковими пристосуваннями для можливості транспортувати лежачих хворих. У нас є необхідні пристрої, щоб забезпечити легкий підйом або спуск.


Перевезення хворих по Харкову недорого

«Спецмедтранс» гарантує перевезення хворих по Харкову, в першу чергу зберігаючи комфортні умови для пацієнта. Безпека і життя клієнта знаходиться в надійних руках. Дана послуга є затребуваною в місті, тому краще вибирати досвідчену команду кваліфікованих фахівців. У Харкові «Спецмедтранс» займає лідируючу позицію в сфері транспортування і перевезення лежачих хворих недорого за доступною ціною від 300 грн.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40