НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Івано-Франківськ

Перевезення лежачих хворих в Івано-Франківську неможливе без спеціально укомплектованого транспорту, що є гарантією безпеки медичного транспортування. Рівень укомплектованості транспорту залежить від стану пацієнта, адже при транспортуванні інвалідів та лежачих хворих можуть знадобитися ноші складні або коляска. До того ж, для підтримки стабільного стану пацієнта можуть знадобитися додаткові медикаменти, тому потрібно заздалегідь встановити спеціальне обладнання.

Про транспортування хворих

Перевезення хворих не є новою послугою. Така послуга, в рамках якої передбачається замовлення медтаксі (Івано-Франківськ) разом із кваліфікованим медичним персоналом, користується популярністю серед пацієнтів медичних закладів, людей з інвалідністю. Адже пацієнтам з інвалідністю важко пересуватися містом без спеціально укомплектованого транспорту. Звичайна швидка допомога чи таксі не надають послуги з безпечного перевезення людей з інвалідністю на діагностику чи планову перевірку до лікаря. Тоді як швидка допомога від «Спецмедтрансу» готова надати послуги не лише екстреного перевезення, а й планового, якщо людині з інвалідністю потрібно поїхати на дачу або на прийом до лікаря.

Вартість перевезення лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих є доступною послугою, але все ж таки вона є платною. Тому перед тим, як замовити послугу медичного перевезення, можна зв'язатися з менеджерами «Specmedtrans» за одним із номерів телефонів, вказаних на офіційному сайті компанії, щоб дізнатися якою буде ціна транспортування конкретного пацієнта. При оформленні замовлення важливо надати необхідну інформацію про стан пацієнтів, щоб медичні співробітники «Спецмедтрансу» могли забезпечити підтримку стабільного стану пацієнта під час усієї поїздки.

Автомобільне транспортування обійдеться недорого, оскільки вартість мінімального замовлення становитиме від 300 грн. У вартість послуги може входити транспорт, наявність медичного персоналу, спеціального обладнання для переміщення пацієнта за межами машини, обладнання для супроводжуючих осіб та інші послуги. Точну ціну на перевезення хворого можна дізнатися у нашого менеджера. Щоб перевезти пацієнта, потрібні не лише знання медичних працівників «Спецмедтрансу», а й досвід безпечного транспортування. Бригада «Спецмедтранс» має великий досвід перевезення лежачих пацієнтів та людей з інвалідністю по місту, області та по Україні.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40