НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Ірпінь

Наша компанія спеціалізується на транспортуванні лежачих хворих з великою ймовірністю, що їх стан залишається стабільним протягом всієї поїздки. Безумовно, перед відправкою медичні співробітники перевіряються стан хворого, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта Спецмедтранс.


Перевезення лежачих хворих пов'язане з безліччю проблем, а при використанні спеціального обладнання і транспорту досить просто захистити пацієнта з тимчасово обмеженими можливостями від пошкоджень під час транспортування і знизити ризик погіршення стану, з огляду на той факт, що він може знаходиться в нестабільному стані. Мабуть, грамотний підхід Спецмедтранс до обладнання спеціалізованого транспорту є запорукою безпеки пацієнта, а лояльні ціни на перевезення допомагають виконати поїздку недорого.


Перевезення хворих Ірпінь

Наявність спеціально укомплектованого транспорту для перевезення маломобільних груп населення заощаджує час на пошук автомобіля, його облаштування для безпечного перевезення, усувається ймовірність пошкодження або погіршення стану здоров'я пацієнта.


Українська компанія забезпечує транспортування пацієнтів з обмеженими можливостями пересування в Ірпені з одного медичного закладу в інший. Користується популярністю послуга з транспортування лежачих хворих з дому в діагностичний центр і назад, що дозволяє економити час і кошти на перевезення пацієнта самостійними зусиллями. Комфортне і безпечне транспортування підвищує якість життя пацієнта, повертає відчуття повноцінності життя, незважаючи на сформовані обставини.


Транспортування інвалідів по Ірпеню, Україні

У яких випадках потрібно перевезення лежачих хворих в Ірпені та передмісті? Найчастіше в нашу компанію звертаються за допомогою в транспортуванні хворих до місця проходження терапії, які закінчили лікування, а також невиліковних хворих в останній стадії захворювання в хоспіс. Послуги з перевезення тяжкохворих пацієнтів будуть потрібні і тим, хто планує відвідати діагностичний центр і медичний заклад за приписом лікаря, але без допомоги сторонніх осіб і спеціального транспорту не зможе дістатися до пункту призначення.


Команда Спецмедтранс враховує інтереси хворого під час перевезення по місту, щоб забезпечити його транспортування в точку призначення в зазначений термін, тим самим знизивши ймовірність погіршення стану здоров'я під час їзди і вартість самого транспортування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40