НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Хмельницький

При виписці з медичного закладу або при вступі до лікарні необхідне цілодобове транспортування тяжкохворих. Так як переміщення в громадському транспорті є практично неможливим для людини, яка, наприклад, важко пересувається, або ж не пересувається зовсім. Варіант із таксі теж не підходить, якщо автомобіль непідходящий або хворий лежачий. Тому перевезенням лежачих хворих у Хмельницькому займається фірма «Спецмедтранс».


Медтаксі для перевезення хворих

Тяжкохворі перевозяться у спеціальному автомобілі, який оснащений сучасним обладнанням і керується професійним водієм. Транспортування лежачого хворого швидкою допомогою супроводжується кваліфікованим медичним персоналом. Тому про безпеку вашої близької людини ви можете не перейматися. Вона опиниться в надійних руках. Транспортуванням лежачих пацієнтів займаються як державні служби швидкої допомоги, так і приватні підприємства. Державні служби мають безліч недоліків. У них завжди немає ні часу, ні машин, особливо, якщо необхідний екстрений виїзд. Тому найкраще звернутися до приватної фірми. «Спецмедтранс» - це досвідчена бригада фахівців, яка доставить тяжкохворого в будь-яке зазначене місце, надасть кваліфіковану допомогу зовсім недорого. На спеціально обладнаному автомобілі перевезення буде комфортним та безпечним.


Транспортування інвалідів у Хмельницькому

Тяжкохворим, які перебувають у критичному стані, потрібен супровід не лише лікарів, а ще й близьких людей та родичів. Вони нададуть психологічну та моральну підтримку протягом усього шляху. Тому в наших автомобілях медтаксі є місця і для осіб, що супроводжують.
Перш, ніж організувати перевезення тяжкохворого, потрібно його правильно організувати. Для початку необхідно проконсультуватися з лікарем, отримати дозвіл на транспортування. Далі з'ясувати, які допоміжні засоби потрібні для перевезення. Потім підбирається супроводжуючий персонал, який стежитиме за станом хворого, і якщо буде потрібно, надасть професійну допомогу. Компанією «Спецмедтранс», перевезення лежачих хворих та інвалідів здійснюється з усіма необхідними умовами та враховуючи різні обставини.


Ціни на перевезення хворих

Перевезення лежачих хворих у Хмельницькому завжди за доступною ціною. Остаточну вартість послуги ви можете дізнатись за номером телефону, який вказано на сайті, обговоривши перед цим усі нюанси транспортування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40