НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Херсон

Перевезенням лежачих хворих у Херсоні займається компанія «Спецмедтранс». Оскільки державна швидка допомога не завжди має необхідні автомобілі або може не вистачати фахівців, найкраще звернутися до приватної фірми.
Залежно стану людини, процес має бути грамотно організований. Повинні бути враховані всі нюанси, щоби при перевезенні не виникло додаткових проблем. У салоні медтаксі є необхідне обладнання для надання допомоги та спостереження за станом пацієнта протягом усього шляху.
Бригада фахівців – це професійна команда з досвідом роботи. Якщо стан хворого різко погіршиться, йому буде надано першу допомогу. Тому будьте впевнені, що ваша близька людина або родич опиниться в надійних руках і буде доставлений у безпеці та комфорті.


Як відбувається транспортування інвалідів

Медичне транспортування може бути екстреним, терміновим та плановим. У будь-якому випадку перевезення лежачих хворих буде здійснено недорого кваліфікованою бригадою. Допомога буде надана у будь-якій частині міста чи області у максимально короткий термін.
У нашій швидкій допомозі завжди є необхідне обладнання. Хворого буде надійно зафіксовано. Також є ноші, милиці та інвалідний візок. Хворий може бути переміщений з одного медичного закладу до іншого, також з дому до лікарні та назад. Лікарі та медсестри стежитимуть за його станом протягом усього шляху.
Всі автомобілі в «Спецмедтранс» нові, акуратні і чисті. Вони дезінфікуються після кожного пацієнта. Поїздка в такому транспорті буде найбезпечнішою та комфортнішою як для пацієнта, так і для супроводжуючого персоналу.


Замовлення перевезення хворих та вартість

Щоб замовити послугу з перевезення хворого в Херсоні, потрібно зайти на офіційний сайт фірми «Спецмедтранс»‎. Відразу ж угорі можна побачити номери телефонів. Потрібно просто зателефонувати та домовитися про перевезення. Варто врахувати, що перш ніж перевезти пацієнта чи інваліда, потрібно отримати дозвіл його лікаря на транспортування.
Також, перш ніж замовити послугу, потрібно врахувати всі нюанси, які можуть стати справжньою проблемою у майбутньому транспортуванні. Наприклад, слід подумати, яке саме обладнання потрібно, скільки людей супроводжуватиме хворого. Чи є в будинку ліфт, якщо потрібна послуга з доставки лежачого хворого з ліжка до ліжка.
Остаточну ціну транспортування медичним таксі буде названо після уточнення всіх деталей. Все це ви маєте обговорити по телефону з представником послуги.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40