НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Фастів

Наша компанія здійснює послуги з перевезення лежачих хворих у Фастові. Ми доставимо пацієнта в будь-яку точку після отримання дозволу від родичів або лікуючого лікаря. Перевезення хворих потрібно робити при наявності спеціального обладнання і певних навичок.
У нашій компанії є спеціально створена бригада і спеціальні пристосування, що дозволяють підтримувати хворого під час перевезення. Ми професійно перевозимо лежачих хворих, і замовники залишаться задоволені, так як наша фірма гарантує якість послуги.


Перевезення хворих по Фастову

Для перевезення лежачих хворих в Фастові ми застосовуємо транспорт, який має спеціальне обладнання. Наявність таких пристроїв в машині дозволить гранично знизити ризик отримання пацієнтом пошкоджень при транспортуванні на нерівній поверхні.
Машину оснастили всім необхідним, щоб не тільки неходячі люди могли їздити в певне місце, але і для перевезення лежачих хворих в пункт призначення. Самі пацієнти дістатися до потрібного місця не зможуть, бо їм не дозволяють це зробити серйозні травми. Усередині авто передбачені ще додаткові посадочні місця, призначені для комфортного місцезнаходження супроводжуючого персоналу.
Комфортне перевезення лежачих хворих вимагає правильної фіксації інвалідного крісла або важкого пацієнта в лежачому положенні за допомогою ременів безпеки згідно з медичними вимогам. Фахівці фірми Спецмедтранс доставляють хворих від ліжка до ліжка, якщо це передбачено домовленостями.


Транспортування інвалідів по Фастову і Україні

Для перевезення лежачого хворого в Фастові нашою командою застосовується спеціальне обладнання, в тому числі і носилки, які дозволяють відчути комфорт при поїздці в певну точку по дорожних нерівностях. Спецмедранс гарантує якість і надійність при транспортуванні, а лежачі хворі будуть позбавлені дискомфорту, не відчують тряски або інших неприємностей при їзді по нерівностях.
Замовлення перевезення лежачих хворих можна зробити, набравши номер телефону нашої компанії. Цікаво, що до нас можуть звернутися за допомогою як міські жителі, так і жителі віддалених сільських районів - ми відвеземо в будь-який пункт призначення по всій країні - Україні.


Ціна на перевезення

Для отримання докладної інформації про наші послуги просимо зв'язатися з нами за телефоном, номер якого знаходиться на сторінці нашого офіційного сайту. Також там можна знайти приблизні ціни, але остаточно вартість буде розрахована після ознайомлення з ситуацією пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40