НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Дніпропетровськ

Якщо Вам необхідне професійне транспортування лежачих хворих з обмеженими можливостями в Дніпропетровську, "Спецмедтранс" - швидке, зручне і безпечне перевезення лежачих хворих із залученням кваліфікованих медичних фахівців. Клієнтами компанії є пацієнти з тимчасово обмеженими можливостями, які відправляються на планову діагностику за попереднім записом або потребують отримання необхідної медичної допомоги.


Співробітники Спецмедтранс надають широкий спектр послуг, серед яких особливе місце відводять оцінці стану пацієнта, щоб підтвердити можливість транспортування без ризику для здоров'я хворого. Перевезення лежачих хворих в місті Дніпропетровськ призначене для людей, яких не рекомендують перевозити з одного місця на інше по місту в звичайному транспорті.


У спеціально укомплектованому автомобілі Спецмедтранс знаходиться не тільки необхідне обладнання для надання першої медичної допомоги в разі погіршення стану пацієнта, але і комфортабельні місця для перевезення кваліфікованого лікаря та інших супроводжуючих осіб.


Перевезення хворих по Дніпру

У перелік послуг Спецмедтранс входить транспортування хворих з дому до медичного закладу, діагностичний центр і назад. Медпрацівники компанії підготовлені для перенесення хворих між поверхами без ризику для їх здоров'я. Крім доставки в місця для проходження ряду сеансів терапії, діагностичних процедур і планового огляду, співробітники Спецмедтранс гарантують безболісне перекладання хворих з нош на медичні кушетки.


Завдяки використанню професійно укомплектованого транспорту є можливість перевозити лежачих хворих і пацієнтів в інвалідних кріслах, що може стати проблемою для автомобілів, які не підготовлених для вирішення такого виду завдань.


Транспортування інвалідів Дніпро

Для безпечного транспортування лежачих хворих в Дніпрі забезпечується залучення автомобілів з системою кондиціонування повітря і опаленням. У машині знаходяться багатофункціональні ноші, що підвищують рівень комфорту при перенесенні пацієнта з автомобіля в медичний заклад і назад.


Щоб уникнути непередбачених ситуацій, радимо попередньо повідомити всю необхідну інформацію про стан здоров'я хворого при оформленні послуги з транспортування лежачих хворих з обмеженими можливостями в Спецмедтранс, щоб ми могли вирахувати вартість і ціну перевезення.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40