НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Чернівці

Необхідність транспортування та перевезення лежачих хворих є важливим питанням в умовах великого міста. Для того, щоб забезпечити комфортні умови з відповідним медичним обладнанням та транспортним засобом. Компанія «Спецмедтранс» гарантує наявність спеціального автомобіля, який призначений для перевезення хворих по Чернівцям.


Часто обслуговування супроводжується додатковими складнощами у вигляді відсутності ліфта, підйому по сходах. Складна процедура включає залучення кваліфікованих фахівців і технічного транспорту. Це гарантує безпеку життя і здоров'я лежачих хворих. У Чернівцях «Спецмедтранс» забезпечує постійну наявність вільного автомобіля для транспортування тяжкохворих пацієнтів.


Список послуг включає:

Перевезення лежачих хворих по Чернівцям з лікарні в лікарню;
Транспортування по місту;
Перевезення з лікарні додому.


Транспортування лежачих і сидячих інвалідів Чернівці

Команда складається з досвідчених фахівців, які знають як впоратися з будь-якими труднощами і завданнями. В першу чергу, важливо забезпечити хворому комфортні умови, зберегти стабільні фізичне і психологічне стани. Професійні водії, що працюють в «Спецмедтранс», гарантують оперативне транспортування в межах міста Чернівці, передмісті і по Україні. Ми намагаємося розрахувати оптимальний маршрут, без пробок і затримок.


Перевезення лежачих хворих вимагає медичної підготовки, наявність відповідного автомобіля з додатковими можливостями у разі потреби. Послуга здійснюється цілодобово. Транспортний засіб оснащується професійним медичним обладнанням. Наша кваліфікована команда допомагає в складних ситуаціях і займається перевезенням хворих по Чернівцях з ефективним результатом і за максимально короткий час.


Перевезення хворих недорого

«Спецмедтранс» гарантує зручність і комфорт, все найнеобхідніші умови для лежачих і хворих людей. Вартість послуги буде доступною для всіх клієнтів. Для нас основним завданням залишається якість обслуговування. Бригада професійних фахівців з великим досвідом проводить перевезення лежачих хворих швидко, враховуючи всі складнощі і перешкоди. Щоб бути впевненим у ефективності обслуговування, слід звертатися до перевіреної компанії. Проблема транспортування хворих сьогодні легко вирішити завдяки «Спецмедтранс».


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40