НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Чернігів

Перевезення лежачих хворих у Чернігові здійснить компанія «Спецмедтранс». Цій компанії ви можете повністю довіритись. Для транспортування хворого необхідно мати дозвіл, який підписав лікар або родич. Щоб перевезти пацієнта, потрібні люди із необхідними навичками. Також, іноді, потрібні спеціальні пристрої.
У «Спецмедтрансі» працюють спеціалізовані бригади, а також є все необхідне обладнання для здійснення перевезення лежачих хворих. Можете бути впевнені, що хворому буде надано належний догляд. Нашою фірмою буде забезпечено якісне та ефективне перевезення і замовник цієї послуги залишиться задоволений.


Транспортування інвалідів у Чернігові.

Для лежачих пацієнтів передбачається транспорт із наявністю спеціального обладнання. Це потрібно для того, щоб пацієнт не отримав ушкоджень. «Спецмедтранс» надасть найкомфортніший і найбезпечніший транспорт.
За допомогою медтаксі транспортуються люди, які не можуть ходити самі. А також ті, що зовсім не встають. В автомобілі є все необхідне обладнання для забезпечення комфорту та безпеки пасажира. До того ж, передбачається наявність додаткових посадкових місць для того, щоб забезпечити комфортом не тільки хворого, а й супроводжуючий персонал.
Для того, щоб перевезти хворого, потрібно правильно його зафіксувати за допомогою ременів безпеки. Інвалідне крісло або лежачий пацієнт надійно фіксуються відповідно до спеціальних інструкцій. Якщо буде потрібно, «Спецмедтранс» буде надано додаткову послугу - пацієнта буде доставлено прямо до ліжка.
Перевезення хворих у Чернігові відбувається з використанням спеціального медичного обладнання. Особливо це ноші. Це дозволить доставити людину безпечно та з комфортом, не травмувавши її.


Як замовити перевезення хворого?

Щоб замовити послугу з перевезення інвалідів, просто зателефонуйте за вказаним телефоном. Даною послугою можуть скористатися не тільки жителі міста, а й мешканці села. Пацієнта буде доставлено за будь-якою вказаною адресою.
Проконсультуватися з усіх питань та дізнатися ціну транспортування можна також за телефоном. Всі контакти та приблизні ціни є на сайті «Спецмедтранс». На головній сторінці вказані телефони. Вартість послуги залежатиме від особливостей перевезення та стану пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40