НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Черкаси

У випадку, коли людина не може дістатися до лікарні сама, їй необхідне правильне перевезення. Громадський транспорт та таксі не розглядаються як варіант, тільки якщо це не медтаксі. Особливо, якщо хворий перебуває в поганому стані, а то й зовсім не може вставати та пересуватися. Плюс до всього, його мають супроводжувати лікарі.
Якщо хворий лежачий, недостатньо просто перевезти його з одного місця в інше, його потрібно доставити з ліжка в ліжко. Адже такий пацієнт не зможе самостійно рухатися. Йому знадобиться допомога медичного персоналу. У найважчих випадках пацієнти не можуть самі дихати. У такому випадку їм потрібен спеціальний апарат. Такий хворий постійно повинен перебувати під наглядом. Тому транспортувати його мають лише професіонали. Перевезення лежачих хворих у Черкасах здійснить компанія «Спецмедтранс».


Транспортування хворих на медтаксі

В автомобілях «Спецмедтрансу» є все потрібне обладнання і їздять вони будь-якими дорогами в різних регіонах України. Перевезення лежачих хворих у медтаксі здійснюється із супроводом медичного персоналу. Досвідченими медичними бригадами перевозяться хворі з будь-яким діагнозом та тяжкістю стану. Варто звернути увагу, що для транспортування швидкою допомогою на велику відстань дозвіл повинен дати лікар.
Автомобіль для перевезення є просторим, і у разі погіршення стану пацієнта медиками будуть проведені реанімаційні дії. Також за допомогою сучасного діагностичного обладнання відстежуватиметься стан хворого в дорозі. Ви можете бути впевнені в безпеці та комфорті хворого, що перевозиться.
Бригада фахівців готова до будь-яких складнощів, які можуть виникнути. Наприклад, відсутність ліфта, переміщення пацієнта по приміщенню. У нас є все необхідне обладнання, а також спеціальні ноші та інвалідні візки, за потреби.


Як замовити послугу перевезення хворих?

Щоб замовити послугу з перевезення хворих у місті Черкаси, варто просто зателефонувати за номером телефону, який є на сайті. Зателефонувавши за номером, ви отримаєте всю цікаву для вас інформацію.
Ціни на послуги невисокі та доступні. Вартість перевезення інвалідів залежатиме від багатьох факторів, таких як стан хворого, відстань, необхідність додаткового обладнання. Також за необхідності додаткових послуг та складнощів. У будь-якому випадку вам буде надано професійну допомогу в безпечних та комфортних умовах.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40