НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Буча

Щоб запобігти ускладненням і уникнути погіршень в стані пацієнтів при транспортуванні, необхідно правильно перевозити лежачих хворих по Бучі або іншим містам України. Стадію тяжкості їх стану може оцінити тільки фахівець за результатами обстежень. План перевезення складається під кожного пацієнта відповідно до наявних показників діагностики. Адже при транспортуванні тяжкохворих можливо знадобиться проведення терапії або більш серйозних заходів. Досвідчені фахівці компанії «Спецмедтранс» багато років успішно займаються перевезеннями даного виду. Реанімобілі, якими проводиться перевезення лежачих хворих, оснащені сучасною апаратурою, кожен має комплект медикаментів (необхідно уточнювати при замовленні перевезення). Компанія «Спецмедтранс» надає послуги з медичних перевезень інвалідів на будь-які дистанції, в тому числі в Бучу.


Перевезення хворих Буча

Непродумане перевезення лежачих хворих Буча загрожує небезпекою для здоров'я і навіть життю пацієнта. Замовити професійний трансфер краще у досвідченої команди медиків і санітарів. Спочатку проводяться заходи щодо приведення в добрий стан хворого, до перевезення. Проте медична бригада буде спостерігати за всіма показниками роботи органів пацієнта. Автомобіль з лежачим хворим пересувається безпечно, не перевищуючи швидкість. А оснащення для проведення відповідних реанімаційних дій ретельно перевіряється до здійснення поїздки.


Транспортування інвалідів по Бучі та Україні

Санітарні перевезення здійснить спеціальна компанія «Спецмедтранс». Для перевезення лежачих хворих зі стабільним станом здоров'я, котрі мають потреби в екстреної медичної допомоги, або інвалідів, можна не задіювати кваліфікованих фахівців і реанімаційний транспорт. Так як такі пацієнти знаходяться поза стадії загострення захворювання, і не вимагають супроводу лікарів, то досить буде замовити санітарну машину класу А. Перевезення хворих Буча порівняно недорого, виїзд цілодобово, автомобілі супроводжують доктор, фельдшер, санітари, також можливо при необхідності надання медичної допомоги в дорозі.


Перевезення хворих ціна

Ціна даної послуги від 300 грн, і залежить від тяжкості стану транспортованого хворого, від залучення складної апаратури і кваліфікованого медичного персоналу. Не варто ризикувати життям близьких людей і перевозити їх до пункту призначення в машині, яка не відповідає цим цілям і без нагляду медперсоналу.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40