НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Бровари

Перевезення лежачих хворих (Бровари) є популярною послугою в зв'язку з необхідністю регулярного транспортування маломобільних груп населення з лікарні додому і навпаки. В послуги швидкої медичної допомоги в Україні не входить транспортування хворих і лежачих хворих на планову діагностику або лікування, оскільки націлена вона на швидке надання першої медичної допомоги для стабілізації стану хворого до моменту прибуття в лікарню і надання професійних медичних послуг.


Перевезення хворих Бровари

Спецмедтранс - це надійне перевезення хворих (Бровари) і ми пропонуємо широкий спектр послуг, в тому числі перевезення родичів в санаторії, пансіонати для профілактики і лікування захворювань за бажанням хворого або приписом лікаря. Крім планового транспортування, співробітники компанії мають досвід і екстреного транспортування інвалідів, коли потрібна невідкладна медична допомога в перевезенні хворого з одного міста в інше, з однієї країни в іншу для термінової госпіталізації та хірургічного втручання, оскільки існує пряма загроза життю пацієнта.


Для проведення планового та екстреного транспортування необхідно оцінити загальний стан пацієнта, щоб в разі необхідності його стабілізувати до приїзду в лікарню, де можна отримати якісну медичну допомогу. При наявності травми у пацієнта можуть використовуватися носилки або крісло-каталка для його переміщення в спеціально обладнаний автомобіль, якщо у нього немає можливості пересуватися самостійно на ногах або з милицями.


Транспортування інвалідів по Броварах і Україні

Коли використовуються носилки? Якщо пацієнт знаходиться в несвідомому стані, стані шоку, постінфарктний стані. Насилки можна використовувати і для того, щоб зменшити ризик травмування при серйозних травмах.


Термінове транспортування хворих

Наявність медичного супроводу дозволяє гарантувати стабільний стан здоров'я, іншими словами, безпеку пацієнта. У разі погіршення стану здоров'я представляється необхідна медична допомога до приїзду в пункт призначення. Підготовка до транспортування не менш важливе завдання в перевезенні хворих. Компанія Спецмедтранс забезпечить комфортне і безпечне транспортування для пацієнтів та їх супроводжуючих по Броварах. Дата і час планового та екстреного перевезення інвалідів обговорюється в індивідуальному порядку.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40