НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Боярка

Перевезення лежачих хворих (Боярка) має ряд переваг, серед яких надання необхідної медичної допомоги в переміщенні по місту для лікування або діагностики, між лікувальними закладами для здачі аналізів і т.д.. Серед постійних клієнтів Спецмедтранс - лежачі хворі, пацієнти, які використовують коляску, і з обмеженими можливостями, вадами зору та слуху.


Чому обирають медичне транспортування Спецмедтранс? Перевезення лежачих хворих здійснюється в комфортабельному салоні транспортного засобу, де відсутній ризик пошкодження або травмування під час їзди, що часто трапляється з маломобільними групами хворих, або пацієнтами, які знаходяться на реабілітації після серйозного травмування спини або ноги, при переміщенні в звичайному або громадському транспорті.


Перевезення хворих Боярка

У медичному транспорті Спецмедтранс не тільки просторий салон, але є додаткові сидіння для супроводжуючих, щоб гарантувати безпеку пацієнта в разі погіршення загального стану здоров'я. Додатковою перевагою співпраці з Спецмедтранс є наявність системи клімат-контролю, що необхідно для підтримки нормальної температури в разі різкого підвищення і зниження температури повітря.


Транспортування інвалідів по Боярці та Україні

Екстрене перевезення хворих (Боярка) є безпечним для пацієнта, оскільки в комплектацію автомобіля, призначеного для медичного транспортування хворих по місту, використовується м'яка підвіска, щоб забезпечити максимальний комфорт їзди. За кермом спеціального обладнаного для медичних перевезень автомобіля Спецмедтранс знаходиться досвідчений водій, який знайомий зі специфікою роботи медичної бригади, і розуміє, як найкраще рухатися по дорогах міста, щоб убезпечити медичних працівників, що супроводжують пацієнта медичного персоналу і самого пацієнта від травмування.


Медичне транспортування хворих в Боярці

Звернувшись за допомогою в перевезенні рідних і близьких з дому до лікарні або пансіонат, менеджер Спецмедтранс повинен узгодити маршрут перевезення, день медичного транспортування і час відправки до пункту призначення, вартість основної та додаткових послуг, присутність лікаря та наявність носилок або коляски, щоб знизити ризик травмування та спростити процедуру перевезення для самого пацієнта.


Співпрацюючи з Спецмедтранс на постійній основі, можна отримати знижки на планові та медичні транспортування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40