НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Бородянка

Медичне перевезення є основною послугою компанії Спецмедтранс, яка спеціалізується на безпечному і комфортному транспортуванні пацієнтів по Бородянці без ризику травмування під час їзди.


Перевезення хворих Бородянка

Медична бригада Спецмедтранс бере на себе відповідальність щодо укомплектування транспортного засобу, щоб створити дійсно комфортні умови для пацієнта і супроводжуючого медичного персоналу. Турбуєтеся про стан родичів, коли потрібна планова госпіталізація, про температуру повітря в автомобілі? Спецмедтранс використовує для медичного перевезення транспорт з вбудованою системою клімат-контролю. Таким чином, медична бригада гарантує комфортні умови перевезення, оскільки є можливість охолодження і обігріву салону автомобіля.


Чи є обов'язковим наявність медичного персоналу, який готовий надати кваліфіковану медичну допомогу в разі погіршення загального стану здоров'я? Зв'язавшись з менеджером Спецмедтранс, потрібно надати більш детальну інформацію про діагноз, загальний стан пацієнта, щоб включити супроводжуючого лікаря або виключити його зі списку послуг, що надаються.


Транспортування інвалідів по Бородянці та Україні

Медичне транспортування з компанією Спецмедтранс - це надійні перевезення лежачих хворих (Бородянка), які здійснюється недорого, хоча кінцева вартість послуги надається тільки після отримання інформації про діагноз, стан здоров'я, необхідність залучення більшої кількості медичного персоналу, використання носилок і колясок. Доступна ціна транспортування (від 300 грн) є однією з переваг співпраці з компанією Спецмедтранс.


Перевезення лежачих хворих: замовити недорого медичне транспортування в Бородянці

На стороні Спецмедтранс не тільки низька вартість послуги медичного транспортування, але і великий досвід перевезень. Медичне транспортування орієнтоване на лежачих хворих, інвалідів, хворих з порушенням зору і слуху, тощо. З компанією Спецмедтранс медичне перевезення хворих (Бородянка) здійснюється швидко і безпечно. Щоб убезпечити своїх близьких і родичів від травмування під час їзди по місту після проходження планового лікування або реабілітації, звертайтеся за допомогою до медичної бригади Спецмедтранс.


Більш детальну інформацію про екстрене і планове медичне транспортування можна отримати в телефонному режимі, зв'язавшись за вказаним на офіційному сайті Спецмедтранс номером телефону з менеджером компанії.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40