НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Бориспіль

Медичне перевезення хворих в місті Бориспіль, передмісті, у Київ та по Україні.


Перевезення лежачих хворих із залученням співробітників та спеціалізованого транспорту Спецмедтранс є необхідністю, а не примхою, з огляду на той факт, що державні служби швидкої медичної допомоги не завжди мають можливість забезпечити комфортне і безпечне транспортування пацієнтів, які перебувають у важкому стані.


Послуга медичного транспортування призначена для швидкого і безболісного перевезення лежачих хворих, пацієнтів, які перебувають у важкому стані, з тимчасово обмеженими можливостями пересуваннями через травми і пошкодженя опорно-рухового апарату. Команда Спецмедтранс надає послуги і з перевезення від підліткового віку і вище з Борисполя до медичних установ Києва і назад.


Перевезення хворих недорого

Спецмедтранс являє собою кваліфіковану команду, що має багаторічний досвід роботи в медичній галузі і володіє спеціалізованими знаннями, що є гарантією безпечного транспортування пацієнтів. Використання спеціалізованого транспорту, доступного для всіх жителів міста Бориспіль, дозволяє не тільки підвищити рівень комфорту перевезення, але і зберегти стабільний стан пацієнта протягом всієї поїздки.


Транспортування інвалідів по Борисполю і Україні

Перевезення пацієнтів з нетранспортабельними травмами опорно-рухового апарату у звичайному транспорті забороняється, тому безпосередньо перед підготовкою хворого до перенесення і перевезення по місту слід переконатися в його транспортабельності. Оцінка транспортабельності проводиться в першу чергу, щоб знизити ризик погіршення стану пацієнта під час поїздки по місту.


Послуга медичного транспортування орієнтована на маломобільних пацієнтів, які стикаються з труднощами при плануванні поїздки в діагностичний центр або медичний центр на плановий огляд до лікаря. Професійне перевезення обійдеться набагато дешевше, ніж пошук транспорту і його підготовка до здійснення перевезення самостійними зусиллями.


Переваги транспортування інвалідів з Спецмедтранс

Професійна команда з великим досвідом медичних перевезень і розумінням специфіки роботи;
Добре укомплектований транспорт для перевезення лежачих хворих у важкому стані;
Оцінка і підтримка стабільного стану пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40