НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Бобровиця

Головною спеціалізацією нашої фірми виступає перевезення лежачих хворих в Бобровиці після того, як перевезення дозволять родичі або лікуючий лікар. Фахівці доставлять пацієнтів в конкретний пункт призначення, але такий захід вимагає наявності спеціального обладнання і навичок.
Щоб перевезти лежачих хворих в Бобровиці у нас використовуються спеціальні пристосування і передбачена спеціальна бригада, за рахунок чого хворі можуть відчувати себе комфортно. Ми займаємося перевезеннями лежачих хворих по місту або по Україні вже давно, і тому у наших співробітників виробився професіоналізм.


Перевезення хворих по Бобровиці

Перевезення лежачих хворих в Бобровиці фахівцями нашої фірми здійснюють за допомогою транспорту, наділеного спеціальними засобами. За рахунок цього знижуються ризики пошкодження пацієнтів при транспортуванні.
Автомобіль має не тільки пристосуваннями для неходячих людей, а й для перевезення лежачих хворих, у яких немає можливості самостійно дістатися до конкретної точки через серйозні травми. Всередині машини додано кілька посадкових місць, на яких супроводжує персонал може розміститися з підвищеним комфортом.
Також при транспортуванні лежачих хворих слід провести фіксацію інвалідного крісла або пацієнта в лежачому положенні за допомогою ременів безпеки, так як цього вимагають правила безпеки. Фірма Спецмедтранс і її команда доставляють пацієнтів від ліжка до ліжка, якщо є на те замовлення.


Транспортування інвалідів по Бобровиці та Україні

Для перевезення лежачих хворих в Бобровиці у нашої команди на озброєнні є носилки, за рахунок чого пацієнт, що транспортується не буде відчувати дискомфорту. Спецмедтранс дозволить лежачим хворим уникнути трясіння і інших неприємностей на нерівній дорозі.


Замовлення і вартість перевезень

Щоб замовити перевезення лежачих хворих, варто зробити лише один телефонний дзвінок. Ми розглядаємо заявки від всіх - від жителів міст і жителів сільської місцевості.
Для отримання консультації з питань перевезення лежачих хворих необхідно набрати телефонний номер, який можна побачити на сторінці контактів і у верхній частині офіційного сайту компанії Спецмедтранс. На веб-сайті ціни поки що приблизні, а точні тарифи і вартість на перевезення представники фірми оголосять після ознайомлення зі станом пацієнта.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40