НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Бердичів

У нашу компанію варто звернутися, якщо Вам знадобилося перевезення лежачих хворих в Бердичеві. Але ми це робимо після дозволу лікаря і схвалення родичів. Важно зауважити, що перевезення лежачих хворих не обходиться без спеціальних пристосувань і певних навичок.
Перевезення лежачих хворих в фірмі Спецмедтранс здійснює спеціальна бригада з використанням спеціальних пристроїв, що дозволяють пацієнтові комфортно себе почувати під час транспортування. Ефективність і комфорт клієнтів - запорука роботи нашої фірми.


Перевезення хворих по Бердичіву

Перевезення лежачих хворих в Бердичеві наша фірма покладе на себе, використовуючи спеціально обладнаний транспорт - медтаксі. Це дозволить серйозно знизити ризики отримання нових травм пацієнтами при транспортуванні по нашим дорогам.
Автомобіль призначений для доставки не тільки неходячих людей, а й для перевезення лежачих хворих, у яких немає можливості самим дістатися до конкретного місця внаслідок серйозних поранень. Усередині авто обладнане ще додатковими сидіннями, які забезпечують комфорт супроводжуючого персоналу.
Перевезення лежачих хворих вимагає правильної фіксації інвалідного крісла або важкого пацієнта в стані лежачи за допомогою ременів безпеки. Цього вимагає інструкція безпеки. Фірма Спецмедтранс додатково надає ще послуги доставки від ліжка до ліжка, якщо це буде потрібно замовнику.


Транспортування інвалідів по Бердичеву і Україні

Перевезення лежачих хворих в Бердичеві здійснюється за допомогою носилок, які допоможуть уникнути трясіння і інших неприємних відчуттів при транспортуванні по нашим дорогам.


Замовлення і ціна перевезення хворих

Послуга перевезення лежачих хворих в нашій фірмі замовляється простим телефонним дзвінком. Причому зателефонувати в нашу компанію можуть і міські, і жителі передмість - ми доставимо їх в будь-який пункт, куди скажете і не робимо різниці між ними.
Подробиці консультації за послугою перевезення лежачих хворих можна отримати набравши телефонний номер, оприлюднений на головній сторінці офіційного сайту Спецмедтранс. Також на сайті є прайс з приблизними цінами, але підсумкова ціна буде названа після того, як буде визначено стан пацієнта і перелік супутніх послуг.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40