НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення лежачих хворих Біла Церква

Перевезення лежачих хворих (Біла Церква) не є традиційною послугою, незважаючи на те, що значно підвищує якість медичної допомоги, що актуально для пацієнтів, які перебувають на реабілітації, або маломобільних хворих. Транспортування пацієнта включає моніторинг загального стану хворого для стабілізації стану або ж надання першої медичної допомоги, де необхідно, і безпосередньо перевезення в пункт призначення.


Перевезення хворих Біла Церква

Екстрена і планова медична допомога в перевезенні хворих в Білій Церкві. Існує два виду перевезення - планове і екстрене, які не тільки мають свою специфіку, але деякі складності. Екстрене транспортування пов'язане з загрозою для життя пацієнта, тому воно проводиться в максимально короткі терміни. Таке перевезення хворих (Біла Церква) вимагає швидкого реагування, так як мова йде про термінове проведення медичних заходів для порятунку життя пацієнта і стабілізації його стану. Тоді як планове транспортування передбачає перевезення пацієнта на госпіталізацію, яке є не екстрене, а планове, для початку або завершення, продовження комплексної терапії захворювання, обстеження, переміщення пацієнта з лікарні в хоспіс, пансіонат або додому. Найчастіше планове транспортування потрібне тим пацієнтів, які пройшли тривалий курс терапії і реабілітації, і виписуються з лікарні, але, щоб підтримувати стабільно хороший стан і уникнути ризика травмування звертаються за допомогою до професіоналів.


Коли професійне перевезення хворих є обов'язковим? Залучення спеціальної медичної бригади, що займається медичним транспортуванням, є обов'язковим в тому випадку, якщо є відповідні свідчення від лікуючого лікаря. Медичне перевезення є платною послугою, і в рідкісних випадках надається на безкоштовній основі, якщо мова не йде про першу медичну допомогу.


Транспортування інвалідів по Білій Церкві і Україні

Медичні працівники Спецмедтранс перед здійсненням відповідального завдання уточнюють у довіреної особи діагноз, щоб забезпечити формування правильної бригади медичних працівників, орієнтуючись на потреби пацієнта та його загальний стан здоров'я.


Незважаючи на те, що в більшості випадків до Спецмедтранс звертаються за допомогою в транспортуванні для проведення термінової госпіталізації, маломобільним пацієнтам потрібен особливий догляд не тільки вдома і в лікарні, але під час їх пересування по місту при проходженні лікування.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40