НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити вартість даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Перевезення хворих Київ

Наша компанія забезпечує переміщення пацієнтів у важкому стані, інвалідів по Україні та за кордон. Мінімальна ціна перевезення хворих складе 300 грн.


Основні послуги служби:

Переміщення пацієнта між медичними установами.
Перевезення хворого в Києві до поліклініки, транспортування назад додому.
Перевезення пацієнта в лікарню для додаткових аналізів, включаючи МРТ, КТ, УЗД.
Зустріч пацієнта в аеропорту або на вокзалі і подальше переміщення в медустанову.
Присутність медичних працівників на громадських заходах, включаючи робочі корпоративи, зйомки фільмів і серіалів, змагання зі спорту і на турнірах, масштабні міські або обласні концерти.
Переміщення пацієнтів під наглядом кваліфікованих лікарів і медсестер.
Оренда медичного обладнання для перевезення хворих по Києву в автомобілі.
Послуги перевезення тяжкохворих в лежачому положенні. Мінімальні ціни від 300 грн.


Подібна діяльність компанії відрізняється підвищеною відповідальністю з боку співробітників. Медичний персонал нашої компанії, який супроводжує пацієнта, в тому числі водії автомобілів, мають великий досвід роботи в даній сфері, а також, високий рівень професійних навичок і знань. Наші клієнти отримують якісні послуги за доступними цінами.
Наша команда забезпечує безпечне перевезення хворого між лікарнями недорого. Для нас в пріоритеті надійність, якість, доступна ціна у стислий термін.

В ході реалізації послуги можуть виникати додаткові складності:
Відсутність ліфта (переміщення між поверхами)
Переміщення пацієнта на території медичного закладу або по дому
Відсутність спеціальних носилок або інвалідного візка для транспортування людей з особливими умовами пересувань
Ми здійснюємо всі вище зазначені послуги без перешкод, однак ціни перевезення лежачих хворих по Києву можуть варіюватися.


Наша компанія, незважаючи на великий досвід в даній сфері діяльності, щодня прагне розвиватися і піднімати якість послуг на більш високий рівень. Ми гарантуємо висококваліфіковане медичне супроводження з професійними лікарями та медсестрами. Перевезення хворих Київ і Україна дешево здійснюється з комфортністю і безпекою для пацієнта і його рідних.

Транспорт для переміщення пацієнтів

Автомобілі нашої компанії (медичне таксі) обладнані потрібною технікою і призначені для будь-яких доріг. Транспорт швидко пересувається і витримує неякісні дороги по регіонах України.


Послуги перевезення хворих по території України і за кордоном

Компанія виконує перевезення хворих по Україні та в інші країни. Наша команда приїжджає в будь-який регіон або обласне місто за пацієнтом, перевозить в пункт призначення і, при необхідності, здійснює зворотну дорогу.

Ціни послуг по перевезенню хворих і недієздатних медичним таксі

На ціни за перевезення можуть впливати додаткові фактори:
Пересування пацієнта за допомогою носилок по сходах
Спуск хворого на інвалідному кріслі, якщо є необхідність
Присутність при супроводі спеціалізованих медиків
Можливість розмістити супроводжуючих пасажирів


Клієнт може передзвонити за вказаним номером для уточнення деталей і ціни. Менеджер при необхідності повідомить ціну перевезення хворого, враховуючи всі додаткові фактори. Кожен замовник може бути впевненим, що розрахунок виконується коректно, у відповідності до встановлених правил.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40