НАШІ ВЕЛИЧЕЗНІ ПЕРЕВАГИ

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку перевезень було враховано і виправлено багато нюансів які бентежать клієнтів в компаніях конкурентів, що дозволило не тільки знизити ціни даної послуги, а й підвищити якість. Ми єдині хто надає можливість розрахунку банківською картою через мобільний термінал. У нас самий новий автопарк серед приватних перевізників Києва - автомобілі 2020 року спеціально спроектовані за індивідуальним замовленням для потреб даного виду транспортувань. Більше Вам не доведеться платити величезні гроші, не отримуючи при цьому належний комфорт. Наші машини компактні, недорогі в обслуговуванні і надзвичайно економічні, що дає нам можливість встановлювати мінімальні тарифи на наші послуги. Дезінфекція після кожного клієнта, безкоштовні засоби індивідуального захисту кожному супроводжуючому забезпечать впевненість у власній безпеці. Безкоштовний вай-фай в салоні автомобіля, й інші приємні дрібнички доповнять загальну картину комфортної поїздки.

ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ:


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40

ФОТОГАЛЕРЕЯ:


Медтаксі Київ

Транспортування лежачих хворих по Києву та Україні вимагає додаткових умов і обладнання. Подібна процедура супроводжується бригадою і спеціальними пристроями для підтримки загального стану хворого. Для того щоб ефективно і швидко здійснити перевезення автомобілем швидкої допомоги, найкраще звернутися до команди фахівців, яка має досвід в даній сфері.

Перевезення хворих на швидкій допомозі

Медтаксі Київ - це незамінний помічник при транспортуванні хворих і лежачих пацієнтів в разі потреби. Швидка допомога забезпечує оперативне перевезення по всім містах країни. При цьому, всередині автомобіль обладнаний всім необхідним обладнанням для створення комфортних умов, підтримання здоров'я хворого.

Бригада включає висококваліфікованих медпрацівників, які мають великий досвід. Крім підготовки фахівців, можливі послуги в разі відсутності ліфта або додаткового підйому, використання носилок, коляски. Замовити медтаксі можна в будь-якій точці України, з повним супроводом. За період поїздки пацієнту гарантується 100% безпека і зручність.

Медичне таксі для перевезення хворих по Києву та Україні

З огляду на транспортування з однієї точки в іншу, водій медтаксі вибирає оптимальний маршрут. Перевезення хворих швидкою допомогою потрібно в екстрених випадках, коли хворий потребує оперативної медичної допомоги в умовах стаціонару лікарні. Швидка і професійна підтримка і перевезення дозволяють доставити лежачого хворого, людей з обмеженими можливостями, дотримуючись усіх правил безпеки.

Перевезення хворих з медтаксі Київ (ціна недорого), в залежності від категорії транспортних послуг, відстані або додаткового обладнання. До основних випадків відносяться планова госпіталізація хворого, транспортування з дому в стаціонар медустанови. Служба медтаксі працює цілодобово, завжди з повною готовністю виконати оперативне перевезення лежачих і важко хворих.

Медтаксі і перевезення хворих

Комплексний підхід має на увазі повний супровід, занос і винос пацієнтів. Автомобілі швидкої допомоги оснащені важливим медичним обладнанням, процес переміщення не викликає складнощів. Кваліфікована команда створює абсолютний комфорт і зручність. Послуга здійснюється у Києві і по всіх регіонах України. Ціни доступні для всіх клієнтів, є можливість замовити медтаксі з перевезенням хворих на швидкій допомозі.

Ми завжди раді надати послугу "медтаксі" для виконання перевезення хворих на швидкій допомозі по Києву і Україні. Точну вартість перевезення, яка залежить від виду та кількості додаткових послуг, Ви можете дізнатися у нашого менеджера.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
+38(099)009-41-40
+38(073)009-41-40